Aukce ČSN pobočka Šumperk 9. listopadu 2019

2019-11-09

Zemědělská rada pro král.České - Za zásluhy, b.l. Český znak v ozdobném štítu, něm.opis / něm. nápis ve věnci, Sign., Bronz 46 mm tém.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2019-11-09

530.výročí Jagellonců na českém trůnu 1471 - 2001 Uprostřed replika tlustého bílého penízu, opis, Sign., Ag 28 mm Punc.999, 13 g, Mor.str.200 orig.etue + kapsle + certifikát

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Obchodní a živnostenská komora v Praze, b.l. Ověnčené poprsí ženy zleva, opis / děcko, kovářské nářadí, věnec, opis, Sign., Bronz 56 mm

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Obchodní komora v Liberci, b.l. Dělník s kovadlinou, dole pohled na přístav / pohled na Liberec, v úseči nápis, Postř.bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

2019-11-09

Českomoravská stavební spořitelna 1998 Panorama Prahy / 2řádk.nápis na budově, vročení Sign., Ag 34 mm, 16 g, náklad 500 ks orig.kapsle + etue + certifikát

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Zavedení jednotné evropské měny EURO 1.1.2002 Gotický portál, opis / mapa Evropy, značka eura Sign., Punc.999, Ag 34 mm, 16 g orig.kapsle + etue + certifiká

2019-11-09

Alexander Dubček - Já verím v dobro človeka, 1993 Hlava mírně zprava, opis / na glóbu slovenská vlajka a ratolest Sign., Pozlac.40 mm orig.kapsle

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Zemědělská rada pro království České - Uznání zásluh Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis / český znak nápis a opis, Sign., Bronz 56 mm tém.

2019-11-09

AE Medaile na dokončení velechrámu Sv.Víta, 1929 Sv.Václav čelně, nápis / budova katedrály, zemské znaky, nápis a opis, Sign., Bronz 70 mm, Boh.100f

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

2019-11-09

Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928 Sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc.987, Ag 34 mm, 20.1 g orig.etue

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1850,-

2019-11-09

Jan Pavel II. - návštěva na Velehradě, 1990 Poprsí zleva, opis / kostel, opis, Sign.JU, Punc Ag 60 mm, 112,1 g orig.etue

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2400,-

2019-11-09

Nesign. - jubilejní krajinská výstava 1925 Znak města nad atributy zemědělství / 5řádk.nápis ve věnci Bronz 47 mm

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 750,-

2019-11-09

Včela čáslavská - 25 let trvání spolku, 28.IX.1889 Městský znak, opis / 5-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, Nesign., Bronz 29 mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 1050,-

2019-11-09

Podivín - uznání práce, pilnosti a zásluh 1926 Stojící ženská alegorická postava s atributy živností a zemědělství, znak města, opis / 4řádk.nápis v ozdobném věnci, Sign., Pozl.bronz 42 mm

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

2019-11-09

Pichl a Hervert - všeobecná okresní výstava, 1909 Socha Prokopa Holého, nápis / šestiřádkový nápis v ornamentu, Sign., Postř.bronz.plaketa 40x60 mm, Haus.3870 (Br.)

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 490,-

2019-11-09

Nesign. - národopisná a průmyslová výstava, 1893 Letopočet převýšený královskou korunou, opis / zdobený znak města, opis, Pozl.bronz 50 mm, Haus.4072 R!

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 1800,-

2019-11-09

A.Quintus - živnostenská a zemědělská výstava 1892 Stojící ženská alegorická postava s atributy řemesel a zemědělství, opis / znak města, latinský opis, Sign., Postř.bronz 50 mm, Haus.3742

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 3000,-

2019-11-09

Kettner - jubilejní výstava, 1888 Stojící Ceres s výstavními předměty, nápis na stuze / znak města, opis, Sign., Cu 47 mm, Haus.3687 (Ag)

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 900,-

2019-11-09

K.Kounitzky, J.Christlbauer - záslužná medaile při příležitosti 60.výr. vlády císaře - I.mezinárodní vástava obchodu, živností a hygieny 1908, sedící orel na stuze, opis / alegircěmká skupina postav, n.opis, Sign., Pozl.bronz 60 mm, Hauser.3859, Wurz.4537 dr.hry

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2019-11-09

Řemeslnicko průmyslová výstava - Práci a důmyslu 1875 Městský znak se dvěma letícími draky, opis / 3řádk.nápis ve věnci, Nesign., Bronz 36.5 mm, Haus.3626

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 700,-

2019-11-09

Odhalení pomníku Karla Havlíčka Borovského, 26.8.1883 Hlava zleva, opis / 6řádk.nápis ve věnci, Nesign., Al 30 mm Haus.2365, MZČ.164/21, Lukas.475 (uvádí pouze Ag a Bronz) orig.raž.ouško RR!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 340,-

2019-11-09

Upomínka na průmyslovou a živnostenskou výstavu 1902 pohled na výst.pavilon / 7řádk.něm.nápis Al 28 mm, jako Taul.478 (Sn) orig.raž.ouško RR!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

2019-11-09

Nesign. - zemská výstava učňovských prací 1938 Alegorická postava zprava, 5řádk.nápis / korunovaný lev, opis, Bronz 43 mm

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 250,-

2019-11-09

Česká upomínková medaile firmy Fritsche-Thein, 1891 Sedící Čechie čelně, opis / průmyslový palác, atributy průmyslu, Nesign., Sn 38 mm, ŠFP.28d n.hr. tém.

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Fritsche-Thein - malá česká upomínk. medaile, ŠFP.30b Sedící Čechie čelně v perlovci / Průmyslový palác, opis, Nesign., Sn 30 mm, ŠPF.30b orig.raž.ouško s bikolorou

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 180,-

2019-11-09

Pichl - pamětní medaile výstavy, 1895 Tři postavy na poli, v popředí archeolog. předměty, v pozadí stavení / ve věnci korunovaný český lev zleva, Sign., Sn 39 mm, Lukas.624 orig.raž.ouško

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Průmyslový palác, opis / pohled na siluety Prahy, vročení 1791 - 1891 - 1991, Sign.JČS, Punc.900, Ag 40 mm, 32,08 g orig.etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

2019-11-09

Hospodářská, umělecká a národopisná výstava, 1893 V kartuši městský znak / lipová snítka, na stuze nápis, opis, Nesign., Pozl.bronz 47 mm, Haus.4074 (Ag) hr. v av.

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2019-11-09

Nesign. - živnostenská a zemědělská výstava - Za zásluhy 1927 Pohled na město, 4řádk.nápis v úseči, vročení / 2řádk.něm.nápis v úseči, Bronz 53 mm

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 650,-

2019-11-09

Nesign. - výstava živností a učňovských prací 1908 Poprsí hraběte Franze von Harrach zleva, opis / 5řádk.nápis, pod ním znak města ve věnci, Postř.bronz 55 mm dr.škr.v av. R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

I.zemědělská a průmyslová oblastní vástava 12.-19.8.1923 Sedící alegorická postava, opis / unak města, opis Sign.Christlbauer, Bronz 45 mm dr.hry

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 800,-

2019-11-09

Kettner - jubilejní krajinská výstava - zásluze, 1888 Korunovaný městský znak nesený anděli, opis / nápis v kartuši a vavřínový věnec, Sign., Pozl.bronz 47 mm, Haus.4067 tém.

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 900,-

2019-11-09

Loos - na XI.sekulární slavnost k 1100.výr. objevení léčebných pramenů 762 - 1862 znak města, opis / motiv objevení pramenů, opis Sign.K.Loos, K.Fischer, Bronz 55 mm

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Nesign. - živnostenská výstava, 1875 Znak Města, něm.opis / vročení, něm.opis, Sn 30 mm Hauser.3629, Do.5233, Unger 2708 orig.raž.ouško tém.

2019-11-09

Leisek - krajinská hospodářsko - průmyslová výstava, 1895 Znak města v kartuši, opis / 3 alegorické postavy - Za zásluhy Sign., Pozl.bronz 54 mm, Haus.4078 (postř.) tém.

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 1800,-

2019-11-09

Živnostenská a půmyslová výstava, 1903 Reklamní jeton vídeňské firmy Otto Popper, Měď 23 mm

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: 170,-

2019-11-09

Přibík - okresní národopis.výstava na Zbraslavi, 1893 Pohled na klášter, nápis / znak města v ozdob.katruši, opis Sign., Sn 45 mm, HAus.3747, Unger.2595, Ho.6507 dr.hry

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 280,-

2019-11-09

Hervert - okresní výstava na Zbraslavi, 1906 Sedící selka, v pozadí pohled na město / žena s andílkem zleva, v pozadí budova a řemeslnické atributy Sign., ryl a razil Pichl, Pozl.bronz.plaketa 42x54 mm, Haus.3850 (Br)

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 750,-

2019-11-09

Nesign. - N.P.Baťa - 4.uhelná brigáda Dr.Ivana Holého, 1948 Hornická kahan, dvě sekerky , opis / ČEVELA JOSEF 1.12.47 - 25.3.1948 Bronz 60 mm, 72,1 g orig.etue

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Stavba dráhy Handlová-Horná Štubňa, Tunel TGM, 1930 Portál tunelu v krajině, dvojitý opis / 8-řádkový nápis, Nesig., Bronz 40 mm dr.hry

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Ag lesklé 42 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavřínová snítka, Ag 987, 29.8 g, Fl.41c, Nov.01.099a orig.etue

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 610,-

2019-11-09

O.Španiel - úmrtní medaile, 1937 Poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchlící postava, palmové ratolesti, nápis, Sign., Bronz 60 mm, Fl.55c, Nov.01.135b orig.etue

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 400,-

2019-11-09

O.Španiel - jednostranná medaile b.l.(1945-46) Portrét zleva, opis, Patinov.bronz 80 mm, Nov.01.150b jednostr. K.Otáhal - jednostranná medaile na úmrtí prezidenta, b.l (1948) Poprsí zprava, opis, Sign., Postř. bronz patinov. 80 mm, Nov.02.068a těžítko - masivní mramorová souprava 310x55x150 mm

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

L.Kozák - T.G.Masaryk - k 75.výročí vzniku ČSR 1993 Poprsí čelně, opis / státní znak, opis, Punc.999, Ag 35 mm, 14.9 g Nov.01.226a orig.etue

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 850,-

2019-11-09

K.Otáhal - jednostranná medaile na úmrtí prezidenta, b.l (1948) Poprsí zprava, opis, Sign., Postř. bronz patinov. 80 mm, Nov.02.068a orig.etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 400,-

2019-11-09

Nesign. - medaile Ústřední rady československého odborového hnutí, portrét zleva, opis / uprostřed ROH s hvězdou, opis Postř.bronz. ovál 60x65 mm, Nov.05.007b orig.etue + stužka

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 220,-

2019-11-09

Spolek pro zvelebení chovu koní - Pochvalné uznání, b.l. Kůň a hříbě, česko-něm.opis / Věnec se stuhou, 5řádk.český nápis českoněm.opis, Nesig., Nepunc., Ag 33 mm, 12,30 g orig.raž.ouško tém.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Loos - zemědělská komora pro provincii Slezsko b.l. Slezská orlice ve věnci , opis / 4řádk.nápis Za zeměd.zásluhy Sign., Ag 42 mm, 28.94 g, pod.Jaschke.1371

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 4000,-

2019-11-09

Ludvík XVI. - medaile na posvěcení a pomazání na krále 11.6.1775 Portrét zprava, opis / oltář vlevo s klečícím panovníkem, na podušce královské insignie, opis, Sign.B.Duvivier + Gat., Ag 37 mm, 23,86 g dr.st. po o.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

2019-11-09

Ludvík XVI. - úmrtní medaile 21.3.1793 Poprsí zprava, opis / truchlící žena nad pohárem s mečem a pochodní, 2řádk.nápis v úseči, opis, Sign.F.L.+ LA, Ag 30 mm, 9,27 g tém.