Aukce ČSN pobočka Šumperk 9. listopadu 2019

2019-11-09

3 Krejcar 1675 C-B, SJ.476/163, Kop.5510 dr.prask.raž. R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2019-11-09

Groš b.l., čtyři znaky, opis / orlice, opis, minc.Reichstein Sa.233/3072, SJ.2/2, Fr.405 č.ned. R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 6500,-

2019-11-09

3 Krejcar 1613, SJ.114/28, Sa.274/116, Kop.6075

2019-11-09

3 Krejcar 1619 B-H, SJ.145/41, Sa.280/117, Ko.6136, E-M.482

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

3 Krejcar 1620 B-H, Sa.281/117, SJ.155/41, Ko.6139, E-M.489

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Haléř b.l. (15.stol.), SJ.99/2, Sa.303/123, Fr.442, Kop.8674 z 1/2 ned. R!

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

3 Krejcar 1619 CC (Cantor), SJ.35/10, Sa.365/157, Kop.6371

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1800,-

2019-11-09

3 Krejcar 1619 CC (Cantor), SJ.35/10, Sa.365/157, Kop.6371 var.velká hlava č.ned., por.stř.v av.

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Krejcar 1629 MW, SJ.42/14, Kop.6404 R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

2019-11-09

Brakteát střední (20 mm), SJ.IV/214, Kop.7049bk RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 4600,-

2019-11-09

Haléř, b.l., orlice ve štítu / hlava býka čelně Kop.8750, Sa.118/46, SJ.175/8 dr.okr., dr.st.kor. RR!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 900,-

2019-11-09

3 Krejcar kiprový 1622 HR s tit.Ferdinanda II., typ: znak / znak Kop.8882, Fr.3485 R!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2600,-

2019-11-09

Haléř b.l. orlice ve čtverci / lev v kosočtverci, opis, Kop.8764a, Sa.65/26, SJ.8/7 R!

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Haléř 1621, korunov. F / W, SJ.99/39, Kop.8875, Fr.3473 R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

2019-11-09

VI Krejcar 1674 SP, SJ.205/57, Kop.6215 - velký portrét a písmo

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

2019-11-09

Francie - depart. Loir & Cher - město de Blois - medaile střelecké společnosti, b.l. (cca 1860), korunovaný znak města, opis / věnec (s plochou pro věnování), opis, Nesign., Bronz 50 mm tém.

2019-11-09

NLuhačovice - V.mezinárodní střelecké závody 28.-29.VIII.1937 Nad lázeňskou fontánou terč ve věnci, vše překryté puškou, opis Nesign., Bronz.plaketa 48x70 mm orig.dírka se záv.ouškem

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 420,-

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - k 200.jubileu založení střeleckého spolku 1887, městská brána, vročení / 9řádk.nápis Nesign., Ag 33 mm, 16.66 g R!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

2019-11-09

Německo - Mnichov - na XV.německé spolkové střelby 1906 Jelen zleva, 3řádk.nápis / stojící korunov.orlice zprava, vročení Sign.Hitl, Postř.bronz 32 mm

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 210,-

2019-11-09

Nový Jičín - IV.moravské zemské střelby, 1891 Moravská orlice / znak v ozdobné kartuši, německý opis Sign.Christlbauer, Punc., Ag 36 mm, 17,58 g

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

2019-11-09

Nesign. - anonymní střelecký kříž, b.l. Zelený smaltov.kříž, v medailonu terč, zkřížené pušky, myslivecký klobouk v dubových ratolestech 53x53 mm kovový smaltov.závěs připínací

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2019-11-09

Nesign. - anonymní střelecký kříž, b.l. Zelenobílý smaltov.kříž, v medailonu terč, zkřížené pušky, myslivecký klobouk v dubových ratolestech 47x47 mm orig.stuha

2019-11-09

Salzburg - 7.rakouské spolkové střelby 1931 Rakouský znak, v pozadí salzburský hrad, opis Kruhový smaltov.odznak 35 mm připínací

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

2019-11-09

Šternberk (Sternberg) - 12.moravské svazové střelby 1926 Sign.F.Kroul, Dutý postř.odznak 38x46 mm stuha se štítkem s třířádkovým nápisem připínací

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 2200,-

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - arcivévoda Rainer (1827 - 1913) Christlbauer Wien - XI.moravské střelby v Šumperku, 1910 Poprsí zleva, dubová ratolest, nápis / znak, terč, nápis na stuze, Sign., 2x Punc., Ag plaketa 35x53 mm, 32.4 g R!

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 1300,-

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1925 V medailonu terč se zkříženými puškami, věnec s dubovými ratolestmi Zelenomodrobílý smalt.bronz 43x46 mm, na ozdobném závěsu modrobílý smaltovaný štítek "Königschiessen 1925"a "VI" na zkřížených puškách, Bronz.závěs 32x44 mm, Sign.Franz Kroul Mähr.Schönberg připínací

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1927 V medailonu "Königschiessen 1927", věnec s dubovými ratolestmi Zelenobílý smalt.bronz 48x48 mm, na ozdobném závěsu s řetízkem zelenobílý smaltovaný štítek "Königschiessen 1927"a "11" Bronz.závěs 34x44 mm připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecká smaltov.medaile 1927 25.jubileum 1927, opis: SCHÜTZENMEISTER GEBHARD BIEHAL M.-SCHÖNBERG, převýšený korunov.znakem města / po obvodu věnec, Sign.Kroul, Obecný kov 35 mm dvouráhnová modrožlutá stuha připínací

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1927 V medailonu "Königsschiessen 1927", věnec s dubovými ratolestmi Červenobílý smalt.bronz 34x34 mm, na ozdobném závěsu s řetízkem červenobílý smaltovaný štítek "Tief Schutz" (nejlepší střela) a "6" Sign.Franz Kroul Mähr.Schönberg, Bronz.závěs 34x42 mm připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1928 V medailonu "1928", Zlac.bronz 34,5x36 mm modrožlutá stuha (barvy města) připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1934 V medailonu "Königschiessen 1934", zkřížené pušky, Bronz 43x43 mm na ozdobném závěsu s řetízkem smaltov.štítek "Rechter Marschall" Bronz 25x46 mm připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1935 V medailonu "Königschiessen 1935", zkřížené pušky, Bronz 42x43 mm na ozdobném závěsu s řetízkem smaltov.štítek "Rechter Marschall" štítek je převýšen otrlicí s terčem a dvěma puškami, Bronz 27x29 mm připínací

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3200,-

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1937 V medailonu "Königschiessen 1937", červenobílý smaltov.bronz 34x34 mm na ozdobném závěsu štítek s dvouřádkovým nápisem "Königsschiessen" převýšený terčem s dubovými ratolestmi, Bronz 34x44 mm připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1938 V medailonu "Königschiessen 1938", Smaltov.bronz 49x53 mm na ozdobném závěsu s řetízkem modrožlutý smaltovaný štítek "12" Stříbř.bronz 25x46 mm připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1938 V medailonu "Königschiessen 1938", Smaltov.bronz 49x53 mm na ozdobném závěsu s řetízkem zelenobílý smaltovaný štítek "12" Stříbř.bronz 25x46 mm připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1938 V medailonu "Klein Kaliber", Smaltov.bronz 34x34 mm na ozdobném závěsu smaltovaný štítek "Königschiessen 1938" a "I" Bronz 28x34 mm poškoz.smalt na štítku připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1938 V medailonu "Königschiessen 1938", Smaltov.bronz 35x35 mm se závěsem ve tvaru osmicípé hvězdy s jehlicí

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltov.odznak SCHÜTZEN - GESELLSCHAFT MÄHRISCH - SCHÖNBERG nad terčem zkřížené pušky, znak města s dubovými ratolestmi, Smaltov.bronz 46x50 mm, Sign.F.Kroul Mähr.Schönberg + řetízkový závěs se 7 štítky 1930, 33, 34, 35, 36, 38, 39 připínací se zel.stuhou

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 17000,-

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltov.odznak, b.l. SCHÜTZEN - GESELLSCHAFT MÄHRISCH - SCHÖNBERG nad terčem zkřížené pušky, znak města s dubovými ratolestmi, Nesign., smaltov.bronz 46x50 mm připínací se zelenou stuhou

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1940 V medailonu "Königschiessen 1940", Smaltov.bronz 45x54 mm na ozdobném závěsu modrobílý smaltovaný štítek s terčem Stříbř.bronz 35x37 mm připínací

2019-11-09

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - střelecký smaltovaný kříž 1940 V medailonu "Königschiessen 1940", Smaltov.bronz 35x35 mm modrožlutá stuha (barvy města) - chybí připínání

2019-11-09

Vlašim - II.cena družstvo malorážkou Z.J.S. Vlašim 6.6.1949 střelecký terč, ratolest, nápis / 4řádk.vyrytý nápis Sign.Pichl, bronz.plaketa 41x58 mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-

2019-11-09

5 Kč 1927 R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2700,-

2019-11-09

5 Kč 1928, 29 2 ks tém.

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 230,-

2019-11-09

5 Kč 1928, 29 2 ks

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 280,-

2019-11-09

5 Kč 1929 - krátké vlnovky

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 220,-

2019-11-09

5 Kč 1929

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 180,-

2019-11-09

5 Kč 1930, 1931 2 ks

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 700,-

2019-11-09

5 Kč 1932 R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-