K.Zeman - 40 let pobočky, 1977 Znak města s prvky gotické výzdoby radnice, opis / Jošt a moravská orlice, opis, Punc., Ag 42 mm, 23.79 g, BK.5/6

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1300,-

K.Zeman - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II., 1978 Korunovaná hlava zpředu, vročení, opis / panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42 mm, 49.8 g, BK.5/8

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 2200,-

650.výročí založení mincovny v Kremnici 1328 - 1978 Mince, na pozadí panorama města, opis / mincovní lis, mince, 5řádk.nápis, Sign.AP (A.Peter)78, Punc. 900/1000, Ag 50 mm, 59.6 g

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Nesign.- Merkurova kašna v Olomouci, b.l. (2005) Socha na kašně, opis v okruží / 6řádk.nápis, znak města v okruží Tombak 70 mm, raženo 50 ks R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 340,-

A.Peter - 10.výr.pobočky a 760 let horního města 1216 - 1976 Hornická scéna, znak města, opis / 6řádk.nápis pod denárem Sign., Punc.900, Ag 36 mm, 23.4 g, BK.35/2A, patinované

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 460,-

J.V.Štětina - Aleš Valenta - olympijský vítěz v Salt Lake City 2002 Akrobat ve vzduchu, nápis / znak města, nápis, opis, Ag 40 mm, čís.4

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

J.V.Štětina - Aleš Valenta - olympijský vítěz v Salt Lake City 2002 Akrobat ve vzduchu, nápis / znak města, nápis, opis, Cu 40 mm kapsle

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: 130,-

J.Jurčák - 10.výročí vzniku pobočky, 1980 Velkomoravský šperk, styliz. krajina, opis / znak města, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 40 mm, 30.2 g, BK.41/1A

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 440,-

Nesign. - 50 let činnosti pobočky 1961 - 2011 Sedící pregéř, opis / 7 členů v rámečku ve věnci, 3řádk.nápis Eloxov.tombak 50 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

L.Šindelář - Vysoké Mýto - 725.výr.založení města 1262 - 1987 Portrét Přemysla Otakara II. čelně, opis / panoramatický pohled na centrum, opis, Sign., Bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

L.Šindelář - Vysoké Mýto - Přemysl Otakar II. 1262 - 2001 Portrét Přemysla Otakara II. čelně, opis / panoramatický pohled na centrum, opis, Sign., Bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-

Dr.A.Rašín - portrét zprava, 2řádk.nápis 1867 - 1923 Litý bronz 130x200 mm jednostranný

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 260,-

Ústřední matice školská, b.l. Žena se dvěma dětmi / 3řádk.nápis, Postř.bronz 6hran 28x28 mm orig.ouško

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: 160,-

František Palacký - Kroměřížský sněm, b.l. (1948) Postava mírně zleva, opis / sněmovní síň arcibiskup. paláce v Kroměříži, Sign., Bronz 60 mm, PZ.287, Ver.44a

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 340,-

František Palacký - Kroměřížský sněm, b.l. (1948) Postava mírně zleva, opis / sněmovní síň arcibiskupského paláce v Kroměříži, Sign., Postř.bronz 34 mm, Ver.45b orig.ouško

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: 220,-

ČAVU - Prof.PHDr.Zd.Nejedlý- 70.výročí narození ,1948 Poprsí zleva, opis / ležící můza s lyrou, symboly moudrosti, nápis, Sign., Bronz 70 mm, PZ.460

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 250,-

Jablonec n.N. - otevření mincovny 1993 3řádk.nápis, "b", "ČNB" a "1Kč" / 7řádk.nápis na středovém řetonu, Sign., Ag 9999, 40 mm, 44.27 g středy proof, po obvodu

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Prof.Otakar Španiel - sochař a medailér - in memoriam 1881 - 1955 Poprsí zprav, opis / rostlina, opis, Sign., bronz 75 mm

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 380,-

A.Jirásek - ve prospěch Jiráskova divadla v Hronově, b.l. Poprsí mírně zprava, opis, Sign., Bronz 80 mm razil I.B.Pichl - Praha, PZ.383 v rev. 2 úchyty jednostranná

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 230,-

Gustav Leutelt (básník Jizerských hor) - 1860 - 1947 Poprsí zprava, 3řádk.nápis, Sign.A.Hartig1929, Bronz 70 mm jednostranná R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 700,-

Národopisná výstava na Smíchově 3.9.1893 6řádk.nápis v ozdobné kartuši / znak města Smíchova, opis Sign., Bronz 29.5 mm, Lukas.505, MZČ.190/5 zalet.dírka R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Vrchní ředitel B.Mařík svým přátelům - 40 let českomoravské továrny na stroje 1877 - 1917, sedící muž s kladivem a kolem v rukou Sign., Postř.plaketa 56x63 mm, MZČ.216/9 zasazeno v rámečku R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 280,-

Karel IV. 1346 - 1378 - Universita Karlova 1348, 1978 Poprsí Karla IV. čelně mírně zleva, po stranách 2 znaky, opis / korunovační scéna, opis, Punc.0.900, Ag 38 mm, 24.74 g

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Národní jednota severočeská - Práci a zásluze, b.l. Alegorie, opis / nápis v kartuši a lipovém věnci, Nesign., Punc., Bonz 51 mm tém.

Českobratrská církev - 350 let bible kralické, 1943 Kralický kostel, nápis / bible ve věnci z obilí a révy symboly a nápis, Sign., Zinek 55 mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 160,-

100.výročí narození Josefa Jungmanna 1873 Portrét zleva, opis / Jungmannův památník v Praze Sign., Sn 30 mm, MZČ.39/2 orig.raž.ouško

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Jan Masaryk - k udělení čestného doktorátu 13.1.1948 Poprsí zleva, opis / budova Masarykovy university, nápis, opis, Sign., Bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 170,-

Numismatik Jan Šebesta - 70.narozeniny, 1948 Poprsí zleva, opis / vavřínové ratolesti, velká "70", nápisy, Sign., Bronz 55 mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-

Přemek kníže Opavský - 1365 - 1443 - medaile Opavští Přemyslovci, b.l. Portrét knížete zleva kloboukem, znak, opis / rytíř v brnění na koni zprava, Sign. (2011), Mosaz 50 mm orig.kapsle + etue + certifikát

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 220,-

Členská premie jednoty výtvarných umělců v Praze 1945 Poprsí Dr.Ed.Beneše zprava, opis / 8-řádkový nápis ve čtverci, Sign., Bronz 40 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 120,-

50 let Jednoty uměleckých výtvarníků, 1898 - 1948 Socha na podstavci, za oknem moderní budovy / velká písmena "JUV", opis, Sign., Bronz 55 mm

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 160,-

Jan Masaryk - portrét zleva, nápis Sign., Bronz.plaketa 180x240 mm jednostranná

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 350,-

Pablo Picasso - 2003, styliz. portrét čelně, opis / Picassův akt, faksimile podpisu, Sign., Ag 999, 34 mm, 16 g, Mor.str.206

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 380,-

Československý jezdecký klub - závody o mistrovtsví 1937 - 1938 Tři jezdci na koních nad překážkou, 1řádk.nápis / 2řádk.nápis Sign., Bronz.plaketa 60x90 mm

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Sochař Franta Úprka - sdružení výtvarných umělců svým členům 1932 Portrét zleva, opis / portál chrámu, opis, nápis, Bronz 50 mm

M.J.Hus - portrét zprava, kalich, nápis, b.l. Sign.Pelikán, Litý bronz 255x345 mm č.st.koroze při okr.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 280,-

Ústřední hospodářská spol. pro Králov.české - Za zásluhy, b.l. Korunovaný český znak ve věnci, česko-něm.opis / alegorie, opis, Sign., Punc., Ag 53 mm, 53.56 g, Dob.28, Luk.610

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2600,-

František Palacký, 1798 - 1876, b.l. (1898) Poprsí zleva, opis / 12 řádk.nápis ve vavřínovém věnci Sign., Bronz 58 mm, MZČ.203/2, PZ.267, Ver.6b

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 280,-

KH.Borovský - k odhalení pamětní desky v Borové 19.8.1862 Poprsí čeln+ mírně zleva ve věnci / český lev zleva, opis Nesign., Sn 26 mm, Luk.209, Mar.53

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 220,-

Dr.Josef Scheiner - starosta ČOS 1906 - 1932, 1935 Poprsí zleva, opis, Sign., Bronz 70 mm jednostranná

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: --.-

Karl I. - král Rumunska - na výstavbu mostu přes Dunaj 1890 - 1895 Poprsí zleva, opis / sedící Neptun, pohled na most, dvě alegorické postavy se stuhou, Sign., Bronz 70 mm dr.rysky dr.st. po o. R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 950,-

Rakousko na světové výstavě v Paříži v r.1900 Personifikace Austrie Viribus Unitis / 6řádk.nápis Sign., Bronz.plaketa 53x76 mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 460,-

Dr.h.c. Jan Masaryk - portrét zleva, opis, b.l. Sign., Bronz 164 mm na mramorové podložce 210x210 mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Jednostranná plaketa - Vltava a Praha, b.l. (1902) Alegorické postavy, v pozadí náznak panoráma Prahy, 4-řádkový nápis, Sign., Bronz 58x72 mm

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 800,-

Pavel Josef Šafařík - 100.výročí narození, 1895 Poprsí zleva, opis / 12řádkový nápis s životopisnými daty, opis Sign., Bronz 58 mm, MZČ.198/4, PZ.254, Luk.553 tém.

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 280,-

Dr.Karel Kramář - předseda nár.výboru a první předseda vlády, 1924 Poprsí zprava, vročení, opis / lípa s malým státním znakem, nápis a opis, Bronz 60 mm, Bo.043b

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4600,-

Mistr Jan Hus, poprsí zleva, 1řádk.nápis, opis po obvodu, b.l. (1924) Sign.Š, Litá Zn plaketa 77x105 mm jednostranná

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 310,-

Bedřich Smetana - poprsí čelně, 2řádk.nápis v ploše, notová osnova při dolním okraji, b.l. (1919), Sign.Š19, Litá bronz. plaketa 114x147 mm jednostranná

Alois Jirásek - poprsí čelně mírně zprava, 1řádk.nápis, b.l. )1923) Sign.Š, Litá Zn plaketa 80x105 mm jednostranná 114x147

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Karel Havlíček Borovský, 1821 - 1856, b.l. (1921) Poprsí mírně zleva, nápis, Jednostranná litá plaketa, Sign.Š, Litá Zn plaketa 77x105 mm, PZ.347

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 440,-