Medaile na holdování v Namuru, 1791 Poprsí zprava, opis / korunov.lev zleva ve znaku, opis, nápis v úseči Nesign., Bronz 33 mm, Nov.XVI/M-1c, Mo.2234

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Žeton na nezávislost Flander 1789/1790 10řádk.nápis ve věnci / 5řádk.nápis ve věnci Bronz 33 mm, Mo.2197, Ho.3178, LG.XIV/1068

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

Větší peníz na holdování v Belgii (Brusel), 1794 Portrét zprava, opis / 5řádk.nápis ve věnci Bronz 28 mm, Nov.XVII/M-4b R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Menší peníz na vyhlášení Rakouského císařství 1804 Portrét zprava, opis / 4-řádk. nápis ve věnci, opis, Nesign., Ag 20 mm, 2.2 g, ČS.1480, M.2337, H.3380 tém.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Nesign. - portrét zleva, francouzský opis, b.l. Lité Fe 39.5 mm jednostranná

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Lang - školní odměna, b.l. Poprsí zprava, opis / 5řádk.nápis, Sign., Ag 29 mm, 9.37 g Mo.-, Ho.3375, LG.XII/118 R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Jos.Lerchenau - Medaile na návštěvu v Čechách, 1833 Dvojportrét zprava, opis / český lev, sloupy s ohněm, opis, Sign., Cu 58 mm, ČS.1450, Don.3074, Mo.2526(Ag)

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

J.Harnisch - svatební medaile na sňatek ve Vídni 10.11.1816 Dvojportrét proti sobě, opis / Austrie u oltáře se štíty u stromu, 3řádk.nápia v úseči, opis, Sign., Ag 50 mm, 43.66 g, Mo.2458, Ho.3445, LG.XII/82 R!

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: --.-

Žeton na nezávislost Brabant 1790 7řádk.nápis ve věnci / 7řádk.nápis ve věnci Bronz 33 mm, Mo.2195(Ag), LG.XIV/1066 tém.

O.Steinbock - votivní oltář v kostele Minoritů ve Vídni Dvojportrét zleva, opis / pohled na oltář, opis 1847, Sign., Bronz 50 mm, 38,07 g, Mo.-, Ho.-, LG.XII/371 RR!

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Menší peníz na korunovaci v Praze, 7.IX.1836 Portrét, opis / koruna, nápis, opis, Nesign. Ag 18 mm, 3.3 g, ČS.1494, P.3/24, M.2565, Nov.XVIII/D-4b

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

F.Putinati - medaile na holdování v Tyrolsku 1838 Portrét zleva, opis / 5 řádk.nápis Sign., Bronz 34 mm, Mo.2576, Nov.XVIII/F-1c, LG.XII/321 R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Větší peníz na korunovaci v Miláně, 6.září 1838 Portrét, opis / lombardská koruna, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 21 mm, 5.4á g, Nov.XVIII/G-8b, P.6/18, Mo.2585, Ho.3641

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - hudební medaile - za odměnu, b.l. Portrét zprava, opis / lyra, opis, Ag 25 mm, 4.05 g odstr.ouško

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

I.D.Boehm - medaile LITERIS ET ARTIBVS, b.l. Portrét zprava, opis / pod korunou 3řádk.nápis ve věnci, opis Sign., Pozlac.bronz 47 mm četné hry tém.

Nesign. - na slavnostní odhalení jezdecké sochy ve Vídni v květnu 1899 Jezdecká socha ve Vídni, opis / 8řádk.nápis ve věnci Pozlac.bronz 33 mm orig.raž.ouško tém.

St.Schwartz - 100 let založení Rakouské národní banky 1816 - 1916 Císař František I. předává zakl.listinu, opis / 10řádk.nápis ve věnci Bronz 65 mm orig.etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Radnitzky - Medaile na návrat císaře do Vídně, 1852 Hlava zleva, ratolesti, opis / triumfální brána, nápis a opis, Sign., Bronz 50 mm orig.dobová etue - částečně zlacená tém.

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 3000,-

J.Tautenhayn - návštěva Suezského průplavu 1869 Portrét zprava, opis / alegorická postava se sfingou, v pozadí plachetnice, Bronz 71 mm, Hauser 652 tém.

Vyvolávací cena: 3800,- CZK - Vydraženo: 5500,-

Nesign. - medailka na 60 let vlády, 1848 - 1908 Mladé poprsí, opis / staré poprsí, opis, Pozl.bronz 29 mm orig.ouško

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 280,-

Oertel Berlin - medaile na světovou válku, 1914 Portréty Fr.Josefa I. a Viléma II. proti sobě, opis / zbraně, 5řádk. nápis a opis, Sign., Punc., Ag 990/1000, 35.5 mm, 17.62 g, Zetz.3007 dr.rysky

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2900,-

Nesign. - medaile na narození arc.Rudolfa Franze Karla Josefa, 1858 Portrét císařovny zleva, opis / císařovna s dítětem v rukou, opis Sn 30 mm zdrsnělý povrch

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 170,-

Hellene Scholz - pamětní medaile - 8.XII.1914 Poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem, nápisy Sign., Bronz 55 mm

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

Szász - ke korunovaci královského páru v Uhrách, Budapešť 30.12.1916 Polopostava císaře zleva, vročení / polopostava císařovny zprava, vročení, Bronz 8hran 24x24 mm, 5,97 g, jako Nov.XX/D-6 RR!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Početní groš společný s manželkou, b.l., Znak s přilbicí, opis / znak, opis, Cu 21.5 mm Do.3350, Neum.2853, Ung.4105, Pol.34 R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Početní groš b.l., Cu 22 mm, Pol.52 (uvádí Mosaz), MN.116, Neum.28563

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 260,-

Tolar 1758 Vídeň, Pol.65, LG.II/1038, Reim.582 var.: CAMPI = MARESCHAL R!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

A.Wideman - na odhalení pomníku ve Vídni, 1773 Poprsí zprava se zlatým rounem, opis / pomník mezi děly a prapory, nápis, Sign., Ag 25 mm, 3.94 g, Wi.737, LG.II/1042 st. po o.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

I.M.Scharff - medaile na italská vítězství, 1848-1849 Poprsí zprava, opis / Victoria zpředu s vavřínovým věncem, opis, Sign., Ag 57 mm, 70 g, BPM.335, M.2650

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 14000,-

V.Seidan - medaile pražské jednoty krasoumné, 1859 Hlava zleva, opisy / socha maršála na podstavci, nápis a opisy, Sign., Bronz 80 mm, Don.3698, MZČ.150/24

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Tolar 1696 MM, Vídeň, Don.3868, Pol.121, Dav.7701 R! tém.

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 19000,-

Radnitzky - děkovná medaile padlým z Náchodského panství, 1866 Knížecí koruna nad ozdobnou iniciálou, opis / letící smrt nad panoramatem města, opis, Sign., Bronz 46 mm, 36.05 g, Don.3554 tém.

Groš 1630 s titulem Ferdinanda II., mincovna Planá, mincmistr Jan Candler, Pol.165, Fi.216, LG.II/1227 dr.okraj

Groš 1632 s titulem Ferdinanda II., mincovna Planá, mincmistr Jan Candler, BPM.467, Don.3804, Pol.165

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Krejcar 1633 s titulem Ferdinanda II., mincovna Planá, mincmistr Jan Candler, Pol.177, Do.3806

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

Nesign. - životopisná medaile na vítězství v letech 1848 - 49, b.l. Poprsí čelně mírně zleva, opis / kord a maršálská hůl ve věnci, opis Cu 41 mm, 23.1g, Ho.5621, Do.3854, Mo.3219, Un.3868

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 1800,-

3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.47, Don.3991var., Pol.228

3 Krejcar 1632, Jičín-Steinmüller, Nech.86, Pol.240 R!

Nesign. - odražek 1/4 tolaru, ražba ČNS Hradec Králové 2016 Sn klipa 40x40 mm s liliemi v rozích, 40.28 g R!

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - II. pouť křest.soc.železničářů do Lourdes, 29.VI.1928 Státní znak na železnič.znaku, český opis / Panna Marie, franc.opis Bílý kov 35 mm orig.raž.ouško

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-

Brakteát, sv.Štěpán nad chrámem se 4 věžemi, 28 mm Bonn.2231, Löb.28 dr.vyl.okr.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

2 Krejcar (1/2 Batzen) 1646 s tit.Ferd.III., KM17.97, HMZ.431 R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 340,-

Basilika, opis / jeskyně, opis, 1858 Punc., Ag ovál 28x36 mm, 4.6 g orig.raž.ouško

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 160,-

Patagon ( tolar) 1663, KM.20, Dav.4294

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

3 Krejcar 1617 (617), S.-V.18-C1/C2 dr.ned. RR!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

XV Krejcar 1661, zn.špice, SV.137-B1/B1 tém.

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 9500,-

Krejcar 1654, SV.111-B7/A5

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 500,-

XV Krejcar 1664 SS, S-V.202-B/B R! tém.

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 30000,-

XV Krejcar 1691, S-V.385-E2/D1 R! tém.

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 10000,-

XV Krejcar 1694 SAS, S-V.390-G1/F1

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-