20 Frank 1907, KM.857

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

20 Frank 1909, KM.857

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Dukát (zecchino) b.l., 3.35 g, Fr.1227

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Dukát (zecchino) b.l., 3.54 g, Meyer.130, Fr.1229

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Lira 1828 L, KM.106.1

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Lira 1857 P, Genova, KM.126.1

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Dukát 1931 s kontramarkou Bosny, KM.12.1 n.hr.

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 4800,-

Dukát 1931 s kontramarkou Srbska, KM.12.2

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Dukát 1595, Stuurman.str.67 dr.zvlněný

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: --.-

Ecu 1994, Piet Mondrian, opis / korunované ECU, opis Au 585, 20 mm, 3.05 g kapsle

Vyvolávací cena: 1700,- CZK - Vydraženo: --.-

1000 Šilink 1976 - 1000 let nástupu Babenberků, 13.489 g, KM.2933

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: --.-

7 1/2 Rubl 1897 AG, Y.63

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

5 Rubl 1900 FZ, Y.62 tém.

10 Scudi 1978, KM.88, 30 g (pouze 20.000 ks), KM.88

Vyvolávací cena: 34000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Koruna 1874 ST, KM.513

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Frank 1935 LB, KM.35.1

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5500,-

20 Frank 1935 LB, KM.35.1

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

20 Frank 1935 LB, KM.35.1

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 5500,-

1 Libra 1907, KM.805

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 6600,-

10 Dolar 1909 - hlava mladého indiána, Y.61 tém.

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: --.-

J.Šejnost - Antonín Švehla - 60 let narození, 1933 Poprsí zleva, opis / rozsévač zprava, znak, opis, Sign., Punc., Au 987/1000, 20 mm, 3.48 g tém.

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 40000,-

J.Bejvl - pamětní medaile k 80.výročí vzniku ČSR, 1998 Portrét prezidenta T.G.Masaryka zleva, opis / státní znak ČSR, opis Sign.JB, Punc.999.9, Au 23 mm, 7.78 g, náklad 500 ks, Nov.01.237 orig.etue + kapsle + certifikát

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 8500,-

Komerční banka - 1990 - 2000 Karlův most, Hradčany, 2000 / 3řádk.nápis, diagram Sign.(zn.minc.), Au 986, 22 mm, 7.061 g kapsle

V.Oppl - Afrodita - bohyně lásky, b.l. Venuše / Afrodita, Punc.999.9, Au 19 mm, 3.49 g orig.kapsle + certifikát + etue

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Nesign. - medaile za zásluhy - mezinárodní filmový festival porota velké prémiové ceny TV MIFED 1966 ŽEna s filmovým pásem, opis / 2řádk.nápis na vavřínové snítce Punc.750, Au 44 mm, 43.86 g orig.etue s věnováním J.Khunovi

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: --.-

Johannes Kepler, 1571 - 1630 - k 400.výročí narození, b.l (1971) Poprsí čelně mírně zprava, opis / Weil der Stadt - znak uprostřed, po obvodu 7 znaků měst, kde působil, Sign.OFK, Punc.900, 20 mm 3.79 g

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Innsbruck - IX.zimní olympijské hry, 1964 Pohled na město, opis / emblém her, opis, Sign.Welz, Au 900/1000, 20 mm, 3.486 g

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Medaile známky Červený Mauritius, b.l. Punc.900, 22x26 mm, 8.71 g

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 9500,-

Vitanovský - Sv.Vojtěch, druhý biskup pražský, 1997 Poprsí zleva, opis / replika denáru biskupa Vojtěcha, opisy, Sign., Au 986, 20 mm, 3.522 g, (70 ks), kapsle

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3600,-

- 30 let pobočky v Jihlavě a 750 let horního práva, 1999 Klečící pregéř, opis / sedící alegorická postava ženy, v pozadí panorama města, opis, Sign.MS, Punc.986, Au 25 mm, 11.84 g

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Vitanovský - Přemysl Otakar I., 1198 - 1998 Poprsí čelně, žehnající anděl, opis / replika brakteátu Sign., Au 986, 20 mm, 3,52 g orig.kapsle

Vitanovský - Boleslav II., 999 - 1999 Poprsí zleva ,opis / replika denáru, opis Sign., Au 986, 20 mm, 3,52 g orig.kapsle

AR mince typu Roseldorf II., koník doleva s tečkami / oblý hrbol, 9 mm, Kost.94, 0.65 g tém.

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1600,-

AR mince typu Roseldorf II., koník doleva s tečkami / oblý hrbol, 9 mm, Kost.96, 0.87 g tém.

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 900,-

AR mince typu Roseldorf II., koník doleva s tečkami / oblý hrbol, 9 mm, Kost.97 R! tém.

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1700,-

AR Tetradrachma, Hlava zprava / sedící Zeus zleva, stylizované písmo, monogram, Göbl.tab.44/579-9

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Drachma - Hlava doprava /stylizov.sedící Zeus, typ Philippa III., silně barbarizující, Kost.948, Göbl.45/595 napr.stř.raž.

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Tetradrachma - typ "Baumreiter", vousatá hlava zprava / stylizovaný kůň zleva, 9.74 g, pod.Kost.438, Göbl.tab.14, č.147/9 R!

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 4200,-

AR Tetradrachma - typ "Kinnlos", vousatá hlava s diademem zprava / stylizovaný jezdec na koni zprava, 14.65 g, Kost.554, Pink.244, Göbl.tab.20, č.244/1 R!

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 4400,-

AR tetradrachma, Hlava Dionýsa / Dionýsos s hroznem, nápisy a monogramy, SG.1635pod., 16.87 g

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3200,-

AR Statér, Pegas letící doleva / Aténa v koritské přilbě doleva, vpravo lev, dole písmena "A P", 20 mm, 8.5 g, SG.2669pod. R!

AR tetrobol, Nymfa Histiaia zprava / nymfa Histiaia sedící na přídi lodi, nápis, monogram, SG.2496var

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Tetradrachma, Hlava Atény v přilbě zprava / sova sedící na amfóře, nápis vlevo i vpravo, SG.2557pod., 16.5 g R!

AR Tetradrachma, Hlava Atény v přilbě doprava / sova sedící na amfóře, nápis vlevo i vpravo, SG.2557pod., 16.5 g R!

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

AR 1/4 Obol (Tetartemorian), lví hlava zleva / ve čtverci čejka zleva, 5 mm, 0.21 g, jako SGI.3532 (hemiobol) R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

AE 20 mm, Hlava Herakla zprava / Zeus na trůně, pod.S.6750 (drachma)

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 380,-

AR denár, Hlava Apolóna doprava / Jupiter v quadrize, S.229, Crawford.350A/2 tém.

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 3200,-

AR Denár, Hlavy Dioscuriů, nápis "RVFVS.III.VIR." / stojící Venuše s Cupidem na rameni, nápis"MN.CORDIVS" S.282, Crawford.463/1a, Seaby.1

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2800,-

AR Denár, Rv:"TR.I.POT..., sedící Pax zleva, pod.S.672

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 370,-