Aukce ČSN pobočka Šumperk 12. května 2018

2018-05-12

Banská Bystrica, Čadca, Krompachy, Martin, Považská Bystrica, Veľký Krtíš - medaile z let 1969 - 1982, 50 - 70 mm celk.6 ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 85,-

2018-05-12

Nesign. - Baldvin 1930 - 1993, portrét zleva, opis / královská znak, opis, Postř.med.40 mm

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Liege (Lutych) - Všeobecná výstava 1830 - 1905 Aleg.postava se lvem, v medailonu portréty králů, opis / dvě postavy, opis, Sign.A.Michaux, Bronz 30 mm tém.

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Milán - VII.trienále v architektuře 1940 Bronz 33 mm orig.ouško se stužkou

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

2018-05-12

Nesign. - k 110.výr.maďarského olympijského výboru, 1895 - 2005 olympijské kruhy, maďarský znak ve věnci, opis, Bronz 25 mm připínací orig.etue

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Nesign. - BEYKA 1987, stylizovaný portrét muže čelně / 2řádk.nápis, Punc.925, Ag 38 mm, 19.9 g

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 190,-

2018-05-12

Friedrich - velkovévoda, Portrét zleva, opis / IN TREUE FEST, b.l. Sign.Almberg, Bílý kov 30 mm orig.raž.ouško

2018-05-12

Berlín - Fr.Schiller - k 100.výročí narození 10.11.1859 Portrét zleva, opis / 8řádk.nápis ve věnci, Sign.W.Kullrich Sn 33 mm čet.hry

2018-05-12

Oertel - Düsseldorf - upomínka na průmyslovou, živnostenskou a uměleckou výstavu 1902, dvě ženy s výstavními atributy, 3řádk.nápis / 2řádk.nápis, opis, Sign., Postř.bronz 43 mm

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 160,-

2018-05-12

Engelhaus - svěcení praporu německého tělocvičného spolku 13.9.1896 Poprsí F.L.Jahna čelně, opis / 5řádk.nápis, Mosaz 24 mm orig.raž.ouško

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 130,-

2018-05-12

Nesign. - Friedrich v.Schiller - k 100.výročí úmrtí 9.5.1905 Poprsí F.SChillera zleva, dvojitý opis / 5řádk.nápis ve věnci Al 28 mm orig.raž.ouško

2018-05-12

Nová Guinea - založení pruské kolonie na pobřeží Nové Guinee Pohled na pobřeží, opis / korunovaný orel, opis 1991, Pozl.bronz 40 mm

2018-05-12

Vídeň - žeton 13. 14. 15.3.1848 - svoboda a bezpečnost národa Nesign., Mosaz 16 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Aylesbury bread show, b.l. - Class P. - R.Moorhouse Smaltov.znajk ve věnci / 2řádk.ryté věnování, opis Bronz 28 mm se zdobeným ouškem se závěsem orig.sign.etue

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Studené (u Mladkova) - žehnání praporu SDH Studené 29.7.2017 Hasičské atributy, opis ú panorama obce s patronem s praporcem Nesign., Bronz 60 mm tém.

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Německo, Vilém II. 10 M., 13 mm, 3 M.1925 - 15 mm Švýcarsko - 5 Fr.1888 - 13 mm celk.3 ks

2018-05-12

ČSR - Jednota zpěváckých spolků českoslov., b.l. Lyra v kartuši, opis / "Čest zásluhám 1897 - 1927" ve věnci Nesign., Postř.med. 43 mm

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Ročov - Fr.Ibla - mlýn a pekárna - 1 chléb, b.l., Mosaz 22 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 55,-

2018-05-12

Rakouska rep. - 200 - 1000 Kor., 2 Groš - 100 groš z let 1924 - 1968 celk.29 ks

2018-05-12

Itálie, Jugoslávie, Rumunska - různé nominály z let 1954 - 1995 celk.59 ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 85,-

2018-05-12

Rakouska rep. - různé nominály z let 1924 - 1997 38 ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 80,-

2018-05-12

Belgie, Irska, ostrov Man, Norska - různé nominály z let 1902 - 1979 celk.5 ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 44,-

2018-05-12

ČSR, Egypta, Izraele, Thajska - různé nominály z let 1924 - 1987 celk.13 ks

2018-05-12

Francie - 10 Centimes - 4x, 25 Centimes - 5x, Frank - 4x z let 1904 - 1939 13 ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 60,-

2018-05-12

Francie Frank - 1x, 50 Cent. - 6x, 20 Cent. - 1x, 10 Cent. - 2x, 5 Cent.1917 2/2 z let 1917 - 1943 celk.11 ks

2018-05-12

Francie, Velké Británie - 3x 4/4, Španělska 25 Pst.1957, Rumunska 5 Lei 1942, NDR fen.1968, Švédska 5 Öre 1973 Praha - 20 Hal. - doplatek celk.10 ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Kostariky, Panamy, Peru - různé nominály z let 1966 - 1985 celk.7 ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 46,-

2018-05-12

Lotyšska, Nizozemí, Rumunska - různé nominály z let 1922 - 1984 celk.28 ks

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 75,-

2018-05-12

Marie Terezie, Frant.Lotrinského, Josefa II., Ferdinanda V. a Frant.Josefa I. - Krejcar - 9x, 1/4 Kr. - 1x, Haléř - 6x, 2 Haléř - 9x, Három Krajczár 1849 2/2 celk.26 ks

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 360,-

2018-05-12

Německa - 1 Fenik - 200 Marka z let 1875 - 1942 39 ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 160,-

2018-05-12

Protektorátu Č+M - 3x, Polska - 20x- různé nominály z let 1949 - 1979 celk.23 ks

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 100,-

2018-05-12

USA - 1/4 Dolar z let 1971 - 1985 14 ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 75,-

2018-05-12

USA - Dolar - 1x, 1/2 Dolar - 4x, 10 Cent - 2x 7 ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 65,-

2018-05-12

Velké Británie - 1/2 crown 1949 - 1x, 3 Pnece 1934 - 1x, 1/2 Penny z let 1900 - 65 - 4x, 1/2 Penny 1900 3/2- celk.6 ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2018-05-12

Velké Británie - různé nominály z let 1937 - 1985 13 ks

2018-05-12

Venezuely - 5 Cent. - 5 Bolivares z let 1977 - 1988 6 ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 48,-

2018-05-12

ČSR - tetřev nad dubovými větvičkami se dvěma žaludy 30x40 mm připínací

2018-05-12

Hamburg - 1/2 Mil.Mark 1923 J tém.

2018-05-12

Lünen 50 Fen.1921, Bad Salzuflen 50 Fen.1921, Braunschweig 50 Fen.1923 Eisenach Wartburg 50 Fen.1921 celk.4 ks PAPÍROVÉ NOUZOVKY

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-05-12

Bautzen i/SA - 5 Pfennig b.l. (I.svět.válka), Zn 19 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 220,-

2018-05-12

Cassel - 10 Pfennig b.l. (I.svět.válka), Zn 23 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 220,-

2018-05-12

Grödig - 2 Haléř b.l., Zinek 18 mm

2018-05-12

Kenyérmezö (Komárno) - 1 Fillér 1915, Mosaz 17 mm

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 120,-

2018-05-12

Kenyérmezö (Komárno) - 2 Fillér 1915, Mosaz 18 mm

2018-05-12

Traunstein - 5 Pfennig b.l. (I.svět.válka), Zn 20 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 240,-

2018-05-12

Brno - zasloužilý pracovník podniku ZNZP, Smalt.s přívěskem

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 55,-

2018-05-12

Ještěd - smalt.odznak návštěva Ještědu, 23 mm připínací

2018-05-12

Praděd - Jeseníky - celonárodní oslavy osvobození 1946 Cu odznak 44x26 mm s jehlou

2018-05-12

Svaz brannosti - iniciála "SB", Zlacený 25 mm 2 ks

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 85,-

2018-05-12

Vzorný učeň ŽPB, vzorný učeň, Smalt.odznak 34x36 mm, 33 mm připínací 2 ks

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-