83. aukce

Válečný odznak ponorkového loďstva, zinek zlacený, značeno GWL (Gebrüder Wagerhoff, Lüdenscheid), Niemann.7.09.01-d 1701. Německo - III. říše Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1701

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Válečný odznak pro posádky minolovek, stíhače ponorek a zabezpečovací svazy, tombak zlacený a stříbřený, značeno "A", Niemann.7.09.02-b, Nim.3923 1702. Německo - III. říše Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1702

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Válečný odznak bojového loďstva, tombak stříbřený, tombak, značeno FEC. ADOLF BOCK / AUSF. SCHWERIN BERLIN, Niemann.7.09.08-a, opravené upínání 1703. Německo - III. říše Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1703

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

HJ - Sportovní odznak pro vedoucí, zlatý, bronz zlacený, smalty, značeno RZM, M1/101 a velké "B", Niem.6.06.58-2 1704. Německo - Odznaky německých organizací Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1704

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

83. aukce

Německá východní Afrika - Odznak pro účastníky s nápisem "Bricht der Anker hält der Mann", postř. lisovaný plech 31x25 mm 1705. Německo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1705

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 600 CZK CZK

83. aukce

Německá východní Afrika - 2. říšské setkání účastníků Potsdam 1934, zinek, zinek zlacený 43x29 mm 1706. Německo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1706

83. aukce

Řád rumunské koruny s meči, II. typ (1932), IV. třída, důstojník, pro vojenské osoby v době války, stříbro zlacené, smalty 1707. Rumunsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1707

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Řád rumunské koruny, II. typ (1932), V. třída, vydání Carol II., stříbro zlacené, smalty, značeno na kroužku 3385 a 45, puncováno 1708. Rumunsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1708

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Řád Isabely Katolické, I. třída, velkokříž, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno 1709. Španělsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1709

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

83. aukce

Řád Isabely Katolické, III. třída, rytíř, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, 42x31 mm 1710. Španělsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1710

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

83. aukce

Řád Isabely Katolické, III. třída, rytíř, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, 44x27 mm 1711. Španělsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1711

83. aukce

Vojenský záslužný řád, 1. třída, udělován v době míru (bílý smalt), zlato, smalty neznačeno, nepuncováno 1712. Španělsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1712

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

83. aukce

Řád Severní hvězdy, komandér velkokříže, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, neznačeno, nepuncováno 1713. Švédsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1713

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

83. aukce

Medaile Gustav V. za loajalitu a pečlivost, zlato, neznačeno, puncováno GULD, na hraně Olof Alfred Wallin 1945, pův. etue značená C. F. CARLMAN STOCKHOLM, celková hmotnost 31,21 g 1714. Švédsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1714

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK

83. aukce

Pamětní kříž Sjednocení 1919 - 1929, bronz, neznačeno Kříž Direktorii byl založen jako pamětní a vzpomínkové vyznamenání v roce 1929 v Praze. Kříž byl založen rozhodnutím člena Direktorii A. Makarenkem a byl určen jako viditelné ocenění bojovníkům za sjednocení západní a východní Ukrajiny. Sjednocení země bylo v roce 1919 potvrzeno a schváleno státním výborem 1715.…

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

83. aukce

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1716

Vyvolávací cena: CZK - Vydraženo: nevydraženo