83. aukce

Řád Slovenské národní rady Za hrdinství v práci, III. třída, bronz, VM.17-III 1601. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1601

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

83. aukce

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "937", VM.18-I 1602. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1602

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK

83. aukce

Československý vojenský řád Za svobodu, II. stupeň, I. pražské vydání z roku 1946, VM.18-II-A 1603. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1603

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

83. aukce

Československý vojenský řád Za svobodu, III. stupeň, I. pražské vydání z roku 1946, VM.18-III-A 1604. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1604

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

83. aukce

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, I. stupeň, stříbro zlacené, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937" a "POZLACENO", VM.19-I, stužka s palcáty 1605. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1605

Vyvolávací cena: 40 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

83. aukce

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, II. stupeň, stříbro, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-II, chybí podložka 1606. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1606

Vyvolávací cena: 28 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

83. aukce

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, III. stupeň, stříbro, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-III 1607. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1607

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK

83. aukce

Československá Jánošíkova medaile, VM.21 1608. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1608

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK

83. aukce

Sokolovská pamětní medaile, VM.25 1609. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1609

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

83. aukce

Československé vyznamenání práce, čestný odznak Za zásluhy o výstavbu státu, stříbro (19,57 g), značeno "FA" (Franta Anýž), puncováno "5" a "800", upínání na vodorovný špendlík, vyrobeno cca 500 ks, počet udělení do 100 ks, VM.26d, KH.1dA 1610. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1610

Vyvolávací cena: 9 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

83. aukce

Československé vyznamenání práce, čestný odznak Za obětavost v práci, stříbro (12,75 g), puncováno "3" a "900", upínání na svislou jehlu, počet vyrobených cca 500 ks, počet udělení do 100 ks, VM.26e, KH.1eB 1611. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1611

Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

83. aukce

Československé vyznamenání práce, I. třída, Zlatá medaile Hrdina práce, I. vydání, stříbro zlacené, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "987" a POZLACENO, VM.27-A-1, KH.2a, mimořádně vzácné 1612. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1612

Vyvolávací cena: 50 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

83. aukce

Československé vyznamenání práce, II. třída, Stříbrná medaile Hrdina práce, II. vydání, stříbro, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "987", VM.27-B-2, KH.3b, 2x stužka s miniaturou, pův. etue 1613. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1613

Vyvolávací cena: 34 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

83. aukce

Československé vyznamenání práce, III. třída, Bronzová medaile Za pracovní obětavost, II. vydání, VM.27-B-3, KH.3c 1614. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1614

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", VM.28-I, stužka s miniaturou, klopová miniatura, špendlíková miniatura, orig. etue 1615. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1615

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

83. aukce

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, II. vydání, číslo 218, zlato, značeno "UŘ 2" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "750", VM.29-II, pův. etue bez zlatého tisku 1616. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1616

83. aukce

Řád republiky, II. vydání, číslo 440, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "925" (na závěsu puncováno "900), VM.31-II, malá stužka, pův. etue předělaná z I. vydání 1617. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1617

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

83. aukce

Řád republiky, III. vydání, bez čísla, stříbro zlacené, značeno "MK" ( Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM. - , Pulec.C3b, malá stužka, orig. neznačená etue 1618. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1618

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

83. aukce

Řád práce, I. vydání, číslo 1307, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.32-I, malá stužka, pův. etue 1619. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1619

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK

83. aukce

Vyznamenání Za statečnost, I. vydání, stříbro, číslo 14, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "987", VM.35-I 1620. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1620

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

83. aukce

Řád Klementa Gottwalda Za budování socialistické vlasti, II. vydání, nečíslovaná muzejní kopie, bronz zlacený, smalty, VM.37-II, pův. etue 1621. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1621

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

83. aukce

Medaile Jana Ámose Komenského, II. vydání, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.38-II 1622. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1622

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

83. aukce

Medaile Jana Evangelisty Purkyně, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a"900", VM.39, etue 1623. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1623

Vyvolávací cena: 14 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

83. aukce

Medaile Jana Evangelisty Purkyně, stříbro, značeno MK (mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.39, malá stužka, pův. etue 1624. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1624

Vyvolávací cena: 10 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

83. aukce

Zlatá hvězda hrdiny ČSSR, II. vydání, muzejní kopie, bez čísla, bronz zlacený, smalty, neznačeno, VM.40-II, pův. etue 1625. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1625

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

83. aukce

Řád rudé zástavy, II. vydání, číslo 121, stříbro zlacené, značeno ZUKOV a "P", puncováno "925", VM.41-II, pův. etue, stužka s miniaturou 1626. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1626

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

83. aukce

Řád rudé zástavy, II. vydání, číslo 942, stříbro zlacené, značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.41-II, stužka s miniaturou, pův. etue 1627. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1627

83. aukce

Řád rudé hvězdy, I. vydání, číslo 482, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.42-I, pův. etue 1628. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1628

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

83. aukce

Řád Vítězného února, bez čísla, stříbro zlacené, neznačeno, puncováno "900", VM.58, malá stužka, pův. etue 1629. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1629

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK

83. aukce

Řád přátelství, stříbro zlacené, české granáty, neznačeno, puncováno puncem "3" (0,900), VM.61, malá stužka s jedním českým granátem, pův. červená kombinovaná etue kůže a karton bez tisku 1630. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1630

Vyvolávací cena: 36 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

83. aukce

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, důstojnický stupeň, I. třída s mečíkovým závěsem, VM.74-II-a-I, DOK.3.a1 1631. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1631

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

83. aukce

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, důstojnický stupeň, III. třída s mečíkovým závěsem, VM.74-II-a-III, DOK.3.c1 1632. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1632

83. aukce

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, čestný stupeň, II. třída s mečíkovým závěsem, VM.74-III-a-II, DOK.4.b1 1633. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1633

Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

83. aukce

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, čestný stupeň, II. třída bez mečíkového závěsu, VM.74-III-b-II, DOK.4.b2 1634. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1634

83. aukce

Záslužný odznak za víceleté členství a význačnou činnost ve střelectvu a Československé obci střelecké, I. třída, zlacený bronz, VM.80-I-a, jedna hvězdička na stuze za ukončení jednoho desetiletí, vybledlá stuha 1635. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1635

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

83. aukce

Pamětní medaile 12. střeleckého pluku generála M. R. Štefánika, VM.94 1636. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1636

Vyvolávací cena: 4 800 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Odznak 2. jezdeckého pluku Sibiřského Olomouc, bronz, smalty, značeno O. PILZ a KARNET - KYSELÝ PRAHA, 56x43 mm 1637. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1637

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

83. aukce

Odznak Dragounského pluku Sibiřského Olomouc 1918 - 1938, tlačený plech 38x27 mm 1638. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1638

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

83. aukce

Pamětní medaile Samostatné technické roty Ruských legií, VM.99, lehce vybledlá stuha 1639. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1639

Vyvolávací cena: 10 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

83. aukce

Pamětní medaile 1. úderného praporu Ruských legií, číslo 332, VM.100 1640. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1640

83. aukce

Pamětní odznak Svazu československých rudoarmějců, číslo 216, VM.101 1641. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1641

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

83. aukce

Pamětní medaile Československých rudoarmějců, bronzová medaile,VM.102b 1642. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1642

Vyvolávací cena: 9 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

83. aukce

Francouzsko - československá pamětní medaile města Darney, VM.105 1643. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1643

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Medaile Za československou svobodu, VM.116 1644. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1644

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

83. aukce

Odznak Hornonitranské partyzánské brigády kpt. Trojana, VM.126a, pův. kartónová etue se zlatým tiskem "Od Hornonitranskej partizánskej brigády Partizánske ČSR 1958" (mírně poškozená), chybí upínání odznaku 1645. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1645

Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Pamětní odznak Hornonitranské partyzánské brigády, číslo 69, značeno MINCOVNA KREMNICA, VM.126b 1646. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1646

83. aukce

Odznak I. čs. partyzánské brigády Jana Žižky z Trocnova, zlatý odznak, zlatě pokovený lisovaný plech, VM.127, opravované upínání 1647. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1647

83. aukce

Odznak I. čs. partyzánské brigády Jana Žižky z Trocnova, stříbrný odznak, bíle pokovený lisovaný plech, VM.127a 1648. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1648

83. aukce

Odznak I. čs. partyzánské brigády Jana Žižky z Trocnova, bronzový odznak, VM.127b, červeno-bílo-červená stuha s nápisem I. čs. partyzánská brigáda Jana Žižky, nep. oprav. upínání 1649. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1649

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

83. aukce

Pamětní odznak Zpravodajské skupiny Mamut, VM.151, nové závěsné kroužky 1650. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1650

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK