Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014

57. aukce

Dukát 1931 (raženo 43482 ks) 151. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 151

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1931 (raženo 43482 ks) 152. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 152

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1931 (raženo 43482 ks) 153. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 153

57. aukce

Dukát 1932 (raženo 26617 ks), nep. rysky 154. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 154

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1933 (raženo 57597 ks), nep. rysky 155. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 155

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1933 (raženo 57597 ks), nep. rysky 156. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 156

57. aukce

Dukát 1934 (raženo 9729 ks) 157. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 157

Vyvolávací cena: 30 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1934 (raženo 9729 ks) 158. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 158

Vyvolávací cena: 34 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1934 (raženo 9729 ks), 2x hr. 159. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 159

Vyvolávací cena: 26 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1934 (raženo 9729 ks) 160. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 160

57. aukce

Dukát 1934 (raženo 9729 ks), nep. rysky 161. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 161

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1935 (raženo 13178 ks), nep. rysky, nep. okraj 162. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 162

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1935 (raženo 13178 ks) 163. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 163

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1936 (raženo 14566 ks) 164. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 164

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1937 (raženo pouze 324 ks), certifikát ČNB číslo 000061_RR! 165. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 165

Vyvolávací cena: 625 000 CZK CZK - Vydraženo: 150 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1938 (raženo pouze 56 ks), zcela nep. rysky, posudek prodávající firmy_RRR! 166. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 166

Vyvolávací cena: 1 450 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 000 CZK CZK

57. aukce

Čtyřdukátová medaile 1928 (O. Španiel) - 10. výročí vzniku republiky. Český levve štítě, nad ním kníže Václav v čele Blanických rytířů / Sv. Prokop orá s čertem.Au 28 mm (13,97 g) 167. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 167

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 14 000 CZK CZK

57. aukce

Dvoudukátová medaile 1928 (O. Španiel) - 10. výročí vzniku republiky. Český levve štítě, nad ním kníže Václav v čele Blanických rytířů / Sv. Prokop orá s čertem.Au 22 mm (6,89 g) 168. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 168

Vyvolávací cena: 10 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK

57. aukce

Sada medailí 1928/R 1973 (O. Španiel) - 10. výročí vzniku republiky. Český levve štítě, nad ním kníže Václav v čele Blanických rytířů / Sv. Prokop orá s čertem.Nepunc. Au 0,986, 28 mm (13,39 g), Au 0,986, 25 mm (6,96 g), číslo 151, náklad 1000 ks,dřevěná etue, certifikát Artia_2 ks 169. Československo, 1918 - 1939 Aurea…

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK

57. aukce

Medaile 1929 (J. Šejnost) - K dokončení velechrámu sv. Víta a k miléniu. Sv. Václav sedícíčelně s praporcem a štítem, nápisy / Chrám sv. Víta, zemské znaky, opis. Au 0,750,70 mm (168,93 g), nep. škr., nep. poškoz. etueviz Mimořádná varianta zlaté a stříbrné Svatováclavské medaile, NL 2001/1, str. 27(tento kus) 170. Československo, 1918 - 1939…

Vyvolávací cena: 850 000 CZK CZK - Vydraženo: 340 000 CZK CZK

57. aukce

Medaile 1929 (J. Šejnost) - K dokončení velechrámu sv. Víta a k miléniu. Sv. Václav sedícíčelně s praporcem a štítem, nápisy / Chrám sv. Víta, zemské znaky, opis. Ag 0,987,70 mm (123,71 g), Bo.100c, pův. etue (nep. poškozená) 171. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 171

Vyvolávací cena: 46 000 CZK CZK - Vydraženo: 28 000 CZK CZK

57. aukce

Velká medaile 1929 (O. Španiel) - Milénium sv. Václava 929 - 1929. Stojící kníže Václavs praporcem, opis / Kníže Václav na koni zleva, nad ním dva andělé. Au 31 mm (20,00 g) 172. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 172

Vyvolávací cena: 75 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

57. aukce

Střední medaile 1929 (O. Španiel) - Milénium sv. Václava 929 - 1929. Stojící knížeVáclav s praporcem, opis / Kníže Václav na koni zleva, nad ním dva andělé.Au 27 mm (12,00 g), nep. hr. 173. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 173

Vyvolávací cena: 48 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

57. aukce

Malá medaile 1929 (O. Španiel) - Milénium sv. Václava 929 - 1929. Stojící kníže Václavs praporcem, znak, opis / Kníže Václav na koni zleva, nad ním andělé. Au 16 mm (4,00 g),nevhodně vyčištěno 174. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 174

Vyvolávací cena: 9 500 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK

57. aukce

Medaile 1929 (O. Španiel) - Milénium sv. Václava 929 - 1929. Kníže Václav v čeleBlanických rytířů / Výjev zavraždění sv. Václava u dveří chrámu. Au 30 mm (10 g) 175. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 175

Vyvolávací cena: 80 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

57. aukce

Dukátová medaile 1932 (J. Brůha) - K 100. výročí narození Miroslava Tyrše. Hlavazleva, opis / Sokol, 5-řádkový nápis. Au 20 mm 176. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 176

Vyvolávací cena: 14 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

57. aukce

10 Dukát 1951 (raženo pouze 100 ks), zcela nep. rysky, certifikát ČNB číslo 000038_RR! 177. Československo, 1945 - 1993 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 177

Vyvolávací cena: 1 950 000 CZK CZK - Vydraženo: 700 000 CZK CZK

57. aukce

5 Dukát 1951 (raženo pouze 100 ks)_RR! 178. Československo, 1945 - 1993 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 178

Vyvolávací cena: 1 250 000 CZK CZK - Vydraženo: 400 000 CZK CZK

57. aukce

Sada mincí 10 Dukát 1978, 5 Dukát 1978, 2 Dukát 1978, Dukát 1978, 1979, 1980, 1981,1982 - Karel IV., koženková etue, papír. přebal s technickými parametry mincí_8 ks 179. Československo, 1945 - 1993 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 179

Vyvolávací cena: 300 000 CZK CZK - Vydraženo: 120 000 CZK CZK

57. aukce

2 Dukát 1978 (raženo 4898 ks) 180. Československo, 1945 - 1993 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 180

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1979 (raženo 3283 ks) 181. Československo, 1945 - 1993 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 181

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

57. aukce

Dukát 1980 (raženo 1808 ks) 182. Československo, 1945 - 1993 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 182

Vyvolávací cena: 46 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

57. aukce

Sada mincí Svatováclavské dukáty 2014 (10, 5, 2 a 1 Dukát), číslo 19 (sestavenopouze 90 sad), společná dřevěná etue, certifikáty Mincovna Kremnica, tisk STCPraha, opatřeny hologramy Puncovního úřadu s puncem, sametové desky_4 ks 183. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 183

Vyvolávací cena: 550 000 CZK CZK - Vydraženo: 200 000 CZK CZK

57. aukce

Svatováclavský 10 dukát 2014, číslo 93 (raženo pouze 100 ks), certifikát MincovnaKremnica, tisk STC Praha, opatřen hologramem Puncovního úřadu s puncem 184. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 184

Vyvolávací cena: 240 000 CZK CZK - Vydraženo: 100 000 CZK CZK

57. aukce

Svatováclavský 5 dukát 2014, číslo 98 (raženo pouze 120 ks), certifikát MincovnaKremnica, tisk STC Praha, opatřen hologramem Puncovního úřadu s puncem 185. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 185

Vyvolávací cena: 160 000 CZK CZK - Vydraženo: 50 000 CZK CZK

57. aukce

Svatováclavský 2 dukát 2014, číslo 150 (raženo pouze 150 ks), certifikát MincovnaKremnica, tisk STC Praha, opatřen hologramem Puncovního úřadu s puncem 186. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 186

Vyvolávací cena: 110 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

57. aukce

Svatováclavský 1 dukát 2014, číslo 222 (raženo pouze 300 ks), certifikát MincovnaKremnica, tisk STC Praha, opatřen hologramem Puncovního úřadu s puncem 187. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 187

Vyvolávací cena: 70 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

57. aukce

Sada zlatých mincí 1996 - Koruna česká (10000, 5000, 2500 a 1000 Kč), společnánepůvodní etue, certifikáty_4 ks 188. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 188

Vyvolávací cena: 70 000 CZK CZK - Vydraženo: 60 000 CZK CZK

57. aukce

Sada zlatých mincí 1997 - Koruna česká (10000, 5000, 2500 a 1000 Kč), certifikátpouze k 10000 Kč_4 ks 189. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 189

Vyvolávací cena: 80 000 CZK CZK - Vydraženo: 60 000 CZK CZK

57. aukce

5000 Kč 1995 - Malý groš, etue 190. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 190

Vyvolávací cena: 20 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

57. aukce

2500 Kč 1995 - Moravské stavy, etue 191. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 191

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

57. aukce

1000 Kč 1995 - Slezské stavy, etue 192. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 192

57. aukce

1000 Kč 1996 - Slezské stavy, pouze v kapsli 193. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 193

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 600 CZK CZK

57. aukce

Sada zlatých mincí 1999 - Karel IV. (10000, 5000, 2500 a 1000 Kč), společná etue,certifikáty_4 ks 194. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 194

Vyvolávací cena: 150 000 CZK CZK - Vydraženo: 100 000 CZK CZK

57. aukce

5000 Kč 1999 - Karel IV., pouze v kapsli 195. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 195

Vyvolávací cena: 36 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

57. aukce

2500 Kč 1999 - Karel IV., pouze v kapsli 196. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 196

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

57. aukce

1000 Kč 1998 - Karel IV., pouze v kapsli 197. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 197

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

57. aukce

Sada zlatých mincí Deset století architektury 2001 - 2005, 2000 Kč, Rotundave Znojmě a Klášter Vyšší Brod v zachovalosti 0/0, zbytek Proof, luxusní dřevěnáetue, certifikáty_10 ks 198. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 198

Vyvolávací cena: 100 000 CZK CZK - Vydraženo: 90 000 CZK CZK

57. aukce

2500 Kč 2007 - Vodní mlýn ve Slupi, etue, certifikát 199. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 199

Vyvolávací cena: 17 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

57. aukce

Sada zlatých mincí Kulturní památky technického dědictví 2006 - 2010, 2500 Kč,luxusní dřevěná etue, certifikáty_10 ks 200. Česká republika, 1993 - Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 200

Vyvolávací cena: 100 000 CZK CZK - Vydraženo: 100 000 CZK CZK