Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014

57. aukce

AE Medaile 1902 (Carniol) - K návštěvě Carola I. v Bulharsku. Dva korunované znakyna korunovaném hermelínovém plášti / 8-řádkový nápia, opis. Pozlac. bronz 50 mm_R! 1451. Rumunsko Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 1451

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

57. aukce

AR Medaile 1932/Anno XI (Mistruzzi) - Nová vatikánská obrazárna. Poprsí papežezprava, opis / Budovy obrazárny, opis, v ex. nápis. Ag 43 mm (36,68 g), původníkožená etue se zlatým tiskem 1452. Vatikán, Pius XI., 1922 - 1939 Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 1452

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 200 CZK CZK

57. aukce

Střelecký pohár V. moravských zemských střeleb v Jihlavě pod protektorátem arcivévodyRainera, značeno "A.St", stříbro, puncováno puncem (800/1000), výška 188 mm, horníprůměr 90 mm (238 g) 1453. Různé Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 1453

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 34 000 CZK CZK

57. aukce

Střelecký pohár XII. moravských zemských střeleb v Jihlavě, vyryto "Ehrengabe des TheodorLang Iglau XII. Mahr. Landesschiessen, Iglau 1912", výška 335 mm, horní průměr 130 mm,značeno značkou výrobce Mayser, stříbření částečně setřeno neodbornou manipulací 1454. Různé Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 1454

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK