Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014

3. eaukce

2014-12-07

Soubor dekorací - 60 let armády (hvězda + odznak), 60 let vítězství u Halhin Gol,Veterán války proti Japonsku (2 typy)_5 ks 7601. Mongolsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7601

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Bádenský polní záslužný kříž 1914 - 1918, bronz zlacený, smalty, nepůvodní stuha 7602. Německo - Baden Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7602

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Kříž krále Ludvíka, 1916 - 1918, Nim.458, stuha použitá a ustřižená 7603. Německo - Bavorsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7603

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Spojka 2 ks vyznamenání, Veteránský kříž Treue dem Regiment a medaile FürsVaterland, Kříž 1914 - 1918_3ks 7604. Německo - císařství Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7604

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Čestný kříž německých matek, stříbrný, II. typ, bronz stříbřený, smalty=+ miniatura na mašlové stuze_2 ks 7605. Německo - III. říše Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7605

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Záslužná medaile za dlouhou službu, 2. stupeň za 25 let, bronz stříbřený, smalty,Niemann.6.03.03-d, orig. etue značená R. SOUVAL WIEN VII (nep. poškozená) 7606. Německo - III. říše Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7606

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád Virtuti militari, V. třída, typ 1939 - 1945, stříbrný kříž, bílý kov, smalty,neznačeno, WB.79-V 7607. Polsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7607

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Hvězda Obráncům Przemyśla (Lvova), bronz 7608. Polsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7608

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád rumunské hvězdy s meči, II. typ (1932), V. třída, pro vojenské osoby v doběválky, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 7609. Rumunsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7609

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád rumunské koruny, II. typ (1932), V. třída, vydání Carol II., stříbro zlacené,smalty, značeno "IB", puncováno, chybí stuha 7610. Rumunsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7610

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za bojové zásluhy, typ 3b, bez čísla, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 7611. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7611

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád Velké vlastenecké války, II. stupeň, typ 9, číslo 4863539 (1985), stříbro,stříbro zlacené, smalty, značeno MONETNYJ DVOR 7612. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7612

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád rudé hvězdy, typ 4, číslo 1727947 (1945), stříbro, smalty, značeno MONETNYJDVOR, nepuncováno 7613. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7613

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Spojka vyznamenání - Medaile za bojové zásluhy, číslo 389518, Medaile za vítězstvínad Německem 7614. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7614

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za obranu Leningradu, Za obranu Moskvy, Za obranu Oděsy_3 ks 7615. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7615

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za obranu Sevastopolu, Za obranu Kyjeva, Za obranu Kavkazu_3 ks 7616. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7616

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za obranu Sovětských polárních oblastí, Za vítězství nad Japonskem, Za dobytíKönigsbergu, Za dobytí Vídně_4 ks 7617. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7617

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za vítězství nad Německem, typ 1, bronz 7618. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7618

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za osvobození Bělehradu, Za osvobození Varšavy, Za osvobození Prahy,70 let ozbrojených sil SSSR_4 ks 7619. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7619

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Válečný kříž 1916 - 1917, III. třída, I. typ, postř. bronz 7620. Řecko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7620

3. eaukce

2014-12-07

Medaile za boje 1940 - 1941, bronz 7621. Řecko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7621

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za vojenské zásluhy 1883, bronz zlacený, neznačeno, Mar.51 7622. Srbsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7622

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Stříbrná medaile Za vzornou službu 1913 (chybí ouško), Bronzová pamětní medailena krále Petra I._2 ks 7623. Srbsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7623

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Stříbrná medaile Za chrabrost Miloše Obiliče 1913, obecný kov stříbřený, 36 mm,Mar.43, chybí stuha 7624. Srbsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7624

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Vojenský záslužný řád s bílou stuhou, hvězda 2. třídy, stříbro, stříbro zlacené,smalty, neznačeno, nepuncováno 7625. Španělsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7625

Vyvolávací cena: 3 800 CZK CZK - Vydraženo: 3 200 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Vojenský záslužný kříž Ukrajinsko-Galicijské armády 1918, číslo 4368, bronz, smalty,neznačeno 7626. Ukrajina Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7626

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Cyklistické vyznamenání za První místo v jízdě ČSK v Třebíči 15. 8. 1896,stříbro zlacené 46x43 mm, modrobílá stuha 7627. Různé Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7627

3. eaukce

2014-12-07

Cyklistické vyznamenání za III. místo v jízdě vyrovnávací ČSK v Třebíči 15. 8. 1896,stříbro 53x40 mm, modrobílá stuha 7628. Různé Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7628

3. eaukce

2014-12-07

Cyklistické vyznamenání za II. místo v jubilejní jízdě města Laa an der Thaya 37. 7. 1898,stříbro 42x45 mm, značeno BRÜDER FRANK WIEN, nepuncováno 7629. Různé Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7629

3. eaukce

2014-12-07

Cyklistické vyznamenání za I. místo v hlavní jízdě města Waidhofen an der Thaya23. 7. 1899, stříbro, stříbro zlacené 60x61 mm (bez závěsu), neznačeno, nepuncováno 7630. Různé Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7630

3. eaukce

2014-12-07

Cyklistické vyznamenání za II. místo na mistrovství Moravy v jízdě na 50 km 3. 6. 1900,stříbro, stříbro zlacené 58x53 mm (bez závěsu), značeno "TC", puncováno 7631. Různé Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7631

3. eaukce

2014-12-07

Blíže neurčené železniční odznaky, bronz zlacený 65x43 mm_2 ks 7632. Různé Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7632

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Blíže neurčené odznaky, 67x45 mm, ovál 62x51 mm_ 2ks 7633. Různé Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7633