Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014

3. eaukce

2014-12-07

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno GEBR. RESCH,puncováno, Marko.098c, bez stuhy, vypadaný smalt na ramenech 7501. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7501

Vyvolávací cena: 9 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Záslužný kříž, železný s korunou na vojenské stuze, železo, Marko.142a 7502. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7502

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Záslužný kříž, železný na civilní stuze, železo patinované, Marko.143a 7503. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7503

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I.na vojenské stuze s meči, značeno "JZ" (J. Zimbler), puncováno, Marko.146a 7504. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7504

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád německých rytířů, kříž Mariánů, II. třída, stříbro, smalty, neznačeno,nepuncováno, na stuze miniatura kříže, Marko.167c 7505. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7505

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VIII. vydání 1914 - 1917,František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, nepuncováno, Marko.231a 7506. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7506

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Čestná medaile za dvacetipětiletou záslužnou činnost na poli hasičskéma záchranářském, bronz zlacený, Marko.333 7507. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7507

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Uherská čestná medaile za dvacetipětiletou záslužnou činnost na poli hasičskéma záchranářském, značeno KB (mincovna Kremnica), bronz, Marko.334b 7508. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7508

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Válečná medaile 1873, bronz zlacený, číslovka 2 v datu se základnou jako vlnovka,Marko.364b 7509. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7509

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Jubilejní pamětní medaile z roku 1898 na vojenské stuze, bronz, neznačeno, Marko.396a 7510. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7510

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

42. pěší pluk 1914 - 1916, bronz stříbřený, smalty, chybí jehlice 7511. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7511

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Kříž FJI 1914 - 1916, na stuze smaltovaný štítek Stadt Turn 1914 7512. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7512

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Patriotika, Kříž 1914 Aus Grosser Zeit, obecný kov, smalty 7513. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7513

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Belgie a Velká Británie_2 ks 7514. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7514

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Československý válečný kříž z roku 1939, různé varianty, VM.11_2 ks 7515. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7515

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Československá medaile Za chrabrost před nepřítelem, vydání Londýn 1940 - 1941,varianta 2, VM.12-A2 7516. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7516

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Československá vojenská medaile Za zásluhy, stříbrná a bronzová medaile, vydáníPraha, bronz stříbřený, bronz, VM.13_2 ks 7517. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7517

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Pamětní medaile československé armády v zahraničí, I. vydání Praha 1945, plochézávěsné ouško, závěsný kroužek slabý, VM.14-B var. 7518. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7518

3. eaukce

2014-12-07

Řád Slovenského národního povstání, pamětní medaile, bronz, stužka, VM.16-IIIŘád 25. února, III. třída, stužka, VM.28-III, lakovaná_2 ks 7519. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7519

Vyvolávací cena: 360 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád Slovenského národního povstání, II. třída a pamětní medaile, VM.16-II, III_2 ks 7520. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7520

3. eaukce

2014-12-07

Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20, pův. etue 7521. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7521

Vyvolávací cena: 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Československá Jánošíkova medaile, VM.21, stužka, lakovaná 7522. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7522

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Odznak československého partyzána, VM.22, navíc špendlíková miniatura 7523. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7523

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Zborovská pamětní medaile, bronz postříbřený, VM.23 7524. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7524

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Zborovská pamětní medaile, bronz postříbřený, VM.23 7525. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7525

3. eaukce

2014-12-07

Bachmačská pamětní medaile, VM.24, chybí stuha 7526. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7526

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád práce, II. vydání, číslo 6885, stříbro, smalty, značeno "MK" (Kremnica), puncovánopuncem a "925", VM.32-II, malá stužka 7527. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7527

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Vyznamenání Za statečnost, II. vydání, stříbro, číslo 1515, VM.35-II 7528. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7528

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Řád rudé hvězdy, II. vydání, číslo 3725, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno"P" a "900" a "P", VM.42-II, malá stužka 7529. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7529

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, I. vydání, II. varianta, stříbro, značeno ZUKOV,puncováno puncem a "900", VM.43-I 7530. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7530

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, II. vydání, stříbro, značeno ZUKOV, puncovánopuncem a "925", VM.43-II, stužka s miniaturou 7531. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7531

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, II. vydání, stříbro, značeno ZUKOV, puncovánopuncem a "925", na závěsu ale ryzostní číslo "900", VM.43-II, stužka s miniaturou 7532. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7532

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za službu vlasti, I. a II. vydání, VM.44-I, 44-II_2 ks 7533. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7533

3. eaukce

2014-12-07

Vyznamenání Za zásluhy - 10 let Lidových milicí, I. třída, VM.49-I, kovový štítek,značeno na matici J. B. 16 JABLOBMEC n. N., pův. etue 7534. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7534

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Vyznamenání Za zásluhy - 10 let Lidových milicí, II. třída, VM.49-II, kovový štítek,značeno na matici J. B. 16 JABLOBMEC n. N., pův. etue 7535. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7535

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Za upevňování přátelství ve zbrani, I. - III. třída, VM.55-I-III, stužky_3 ks 7536. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7536

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1918 - 1919, VM.76b, DOK.6.b, hvězdička na stuze 7537. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7537

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1918 - 1919, VM.76b, DOK.6.b, hvězdička na stuze 7538. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7538

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Pamětní medaile 9. střeleckého pluku K. H. Borovského, VM.91Pamětní odznak pro čs. dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1938, VM.63b_2 ks 7539. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7539

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Pamětní medaile 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny, VM.92 7540. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7540

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Pamětní medaile 39. pěšího pluku Výzvědného, VM.111 7541. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7541

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Hvězda Československého partyzána, Hvězda Partyzán pomocník, VM.124-1, 124-3,chybí 1x matice_2 ks 7542. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7542

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

7543. NEOBSAZENO / STOCK Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7543

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: undefined CZK

3. eaukce

2014-12-07

Pamětní odznak partyzánské skupiny Václavík, VM.145a, chybí matice 7544. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7544

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Karla IV. Za věrnost a branné zásluhy, II. třída, bronz stříbřený, VM.161b, DOK.16b 7545. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7545

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Medaile Karla IV. Za věrnost a branné zásluhy, II. třída, bronz stříbřený, VM.161b, DOK.16b 7546. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7546

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Čestný odznak Karla IV. Za budování brannosti, I. třída, zlatý odznak, VM.162a, DOK.19a 7547. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7547

3. eaukce

2014-12-07

Čestný odznak Karla IV. Za budování brannosti, II. třída, stříbrný odznak, VM.162b, DOK.19b 7548. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7548

3. eaukce

2014-12-07

Pamětní medaile Revolučního krajského národního výboru v Táboře, VM.198 7549. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7549

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

3. eaukce

2014-12-07

Pamětní medaile Revolučního okresního národního výboru v Nové Pace, VM.204a,bez stuhy 7550. Československo Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7550

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK