Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 26. října 2013

2013-10-26

Za zásluhy o rozvoj Svazarmu (1951-1971), zlacený br, lak, špendlík

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Nejlepší pracovník podniku "Pražské komunikace", Br, závěs, lak

2013-10-26

Zasloužilý pracovník koncernového podniku "Metro", Br, závěs

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

2013-10-26

Vzorný příslušník SNV ČSR, pozlacený, lak, špendlík, MK

Vyvolávací cena: 170,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Pamětní medaile na Srbsko - Bulharskou válku, 1885, Ag, původní stuha

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2013-10-26

Řád "Za práci", 3 třída, postříbřený bílý kov, stuha

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: 320,-

2013-10-26

Pamětní medaile "100. výročí Dubnového povstání 1876-1976", pozl. Br

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: 250,-

2013-10-26

Odznak -hlava předsedy Mao Tse Tunga, zlac. Br, 28, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Členský odznak francouzských skautů - 1. typ. BK, (do roku 1940)

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

2013-10-26

Členský odznak francouzských skautů - 2. typ. BK, (do roku 1940)

2013-10-26

Francouzská medaile Vítězství, oficiální typ s podpisem medailéra

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2013-10-26

Pamětní medaile 1. divize, 1939, ouško, Ag 925, punc, podpis medailéra, bez stuhy

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Pam.med. na bitvu u Verdunu 1916, patin. zlacený Br 37mm (větší průměr), totožná s Verdun. medailí, Koun:14A, Br 27mm, na hraně "Bronze", etue

2013-10-26

Medaile Za statečnost, velkovévoda Ernst Ludwig, postříbř.Br, správná nová stuha

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Odznak Indonéského státu, zlacený ŽK, špendlík

2013-10-26

Odznak příslušníka "Kanadské vojenské policie", Br, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Řád Za zásluhy, stupeň důstojník, zlacený Br, smalt + miniatura - 2 kusy

Vyvolávací cena: 4200,- CZK - Vydraženo: 4200,-

2013-10-26

Pamětní odznak s miniaturou - neznámý původ, uherská orlice s mečem + uherská koruna a vlajka, zlacený Br (dle majitele je to odznak vojenských veteránů svatého Ladislava, po roce 1945) - 2 kusy

Vyvolávací cena: 490,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Maďarský odznak "Sportovní klub železničářů 1896-1946". pozlac., smalt, packa

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Odzn. Jarní Lipský veletrh 1929, černěný kov, výrobce AEG, čísl., špendl.

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 90,-

2013-10-26

Odznak vojenského přístavu Kiel 1912, br, zn. výrobce, špendlík

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Miniatura zdvojeného Železného kříže 1. tř. - na první rok války 1914, jehla

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 220,-

2013-10-26

Kopie firmy Göde - Odznak pro vojenské letce z období 1. sv.války + certifikát

2013-10-26

Kopie firmy Göde - Odznak pro důstojníka - pozorovatele vojenského letectva, období 1. sv. války, přiložen certifikát firmy Göde

2013-10-26

Kopie firmy Göde - Odznak pro posádky vojenských vzducholodí, období 1. sv. války, přiložen certifikát firmy Göde

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

2013-10-26

Čestný kříž Mateřství, pozlacený Br, 1. model, smalt, původní stuha, sbírkový stav

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Čestný kříž Mateřství, bronzový, Br, 1. model, smalt, původní stuha, sbírkový stav

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Keramická plaketa (zn. Meissen) Vojenského okresu Lipsko, 63, orig.etue

2013-10-26

Záslužný pamětní odznak "70 let od úmrtí Karla Marxe", Ag 900, 10,45 g, špendlík, etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Medaile OSN pro účastníky mírové akce v Kambodži v r.1993, stuha

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 350,-

2013-10-26

Medaile OSN pro účastníky mírové akce v Somálsku (1992-95), stuha

2013-10-26

Členský odznak "Svazu polských železničářů",kolem r.1930,Br, smalt, šroub

2013-10-26

Sokolský odznak "8. zlot Sokolstva Polskiego 1937", br plech, jehla

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Pamětní kříž polských členů protifašist. odbojové organizace Z.U.W.Z.N.D. 1939 - 1945, BK, smalt, šroub, značka výrobce

2013-10-26

Výkonnostní odznaky pilota bezmotor. letadla, smalt, jeden zlacený, 2 ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Medaile "Polytechnika Warszawska", sign., Br, o 61, etue, (vydáno kolem r.1925)

2013-10-26

Označení vojenských odborností armády vojáků PLR-11 ks + sportovní vojenský odznak, BK, Br - celkem 12 kusů

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Pamětní medailka pruského krále Fridricha III., ouško, BK

2013-10-26

Pamětní medailka pruského krále Fridricha III., ouško, Br

2013-10-26

Pamětní medailka pruského krále Fridricha III., menší průměr, ouško, Br

2013-10-26

Pamětní medailka s portréty Viléma I., Viléma II. a Fridricha III, ouško,Br

2013-10-26

Pamětní medailka s portréty Viléma I. a Viléma II.,na rev. Berlín, ouško,Br

2013-10-26

Pamětní medailka královsk. manželského páru Viléma II. a Augusty Victorie, na reversu je princ Friedrich Vilém, ouško, Br,

2013-10-26

Pamětní medailka císaře Viléma II., rev. data narození a korunovace, Br

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

2013-10-26

Vojenský záslužný kříž III.tř., av, poškozený smalt, rev.smalt, nová stuha, Mar136

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Železný záslužný kříž s korunou, válečný náhradní kov, pův. rudá stuha, Mar142d

Vyvolávací cena: 450,- CZK - Vydraženo: 450,-

2013-10-26

Velká stříbrná medaile "Za statečnost", FJI, Ag, signována.Leisek, původní stuha, Mar230a

2013-10-26

Velká stříbrná medaile"Za statečnost", FJI, postř.Br, původní stuha, Mar230d

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2013-10-26

Vojenská záslužná medaile "Signum Laudis"zlac.Br, původní stuha, Mar148b

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

2013-10-26

Odznak "Zeidner Männerchor 1884", Br, smalt, zlacený, na stuze, kolem r.1900

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-