Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 26. října 2013

2013-10-26

Kožuch - Historie příbram.hornictví, UD Příbram š.č.21, r.1957, hloubka 543m - Postava horníka, znaky měst, opis/těžní věž, opis. Ag 50mm-0,925 punc.-60,5g

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Požární útvar hl.m.Prahy, 1853-1983 - Znak Prahy, opis, Br 59mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Soutěž požárních družstev 1959 - Silueta Bratisl.hradu, opis. Odznak Žk 30mm, lak., jehlice, v etuji

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Za zásluhy, NN, JS, BL - Znak hasičů, opis. Br 36mm zlac.na červenomodré stuze + stužka, v etuji

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2013-10-26

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Sjezd.dobrov.has.českosl.v Praze 1923-Br plech 42x50,.špendl.a trikol.

2013-10-26

Hasičský den při výstavbě v Mor.Ostravě 1923, Br plech 22x37, špen.

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: 110,-

2013-10-26

Bystřice u Benešova, 100 let požárního sboru 1876-1976 Znak, opis. Žk 60mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 63,-

2013-10-26

Krajinský sjezd hasič.v Polici n./Met.2.7.1922, Al 25x31mm, jehlice

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 60,-

2013-10-26

ČSČK. Zasloužilá pečovatelka. Br 30mm na závěsu se zavír.špendl.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Novotný Št., návrh Jan Čáka - Dvořák Antonín, 100.výr.úmrtí 2004 Hlava zpředu, opis, sign./kostel, hudeb.nástroje, les, 11 řád.nápis Ag 60mm-0,925 punc-141,9g, vyd.ČNS Příbram, nep.škrce, tém.

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Smetana a Dvořák, Festival pěv.obce v Praze 1934 - Poprsí obou zpř., opis, 5 řád.nápis, sign.(Šejnost). Odznak Bk 31mm přip.s trikol. 2 kusy

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2013-10-26

Státní divadlo Ostrava, 1919-1979 - Budova divadla, opis. Br 60mm

2013-10-26

Knobloch - Národní divadlo, znovuotevření po rekonstrukci 1983 Část budovy, opis, sign./růže a nápis. Br 80mm v etuji s uděl.dekretem Františku Soukupovi, průkaz č.788

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Knobloch - Stavovské divadlo, 1783-1991 - Pohled na divadlo , opis, sign./obličej dívky zl., 2 řád nápis "Patriae et musis". Br 42mm v etuji

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Knobloch - Stavovské divadlo, 1783-1991 - Pohled na divadlo , opis, sign./obličej dívky zl., 2 řád nápis "Patriae et musis". Br 70mm v etuji

Vyvolávací cena: 450,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Tyl Jos.Kajetán, 700 let města Plzně, 1991 - Poprsí mírně zleva, opis, sign.Kozák/Plzeňské divadlo, 2 divad.masky, písmo. Cu 40mm

2013-10-26

(Hájek Robert) - Fügner Jindřich, 1947, JS. Hlava v sokol.čapce zprava, opis, sign., Br 51x60mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Lublaň 1904, Br postř.41x34mm, špendl., Vej.II.E.87

2013-10-26

Svěcení orel.praporu v Hrabůvce 1928. Odz.Br plech 27x36, jehla

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 70,-

2013-10-26

Členský odznak Sokola "Na stráž !" , Br20x30, jehla 12 kusů

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

2013-10-26

Slet sokolské župy plukovníka Švece, Třebíč 1947, Br postř.35x29mm špendlík

2013-10-26

IV.slet všesokolský v Praze 1901 Br 46x55mm, špendlík, Vej.II.A.I.4b,No.IV.01.b

2013-10-26

IX., X. a XI.všesokolský slet 4 kusy

2013-10-26

XI.všesokolský slet v Praze 1948, Br25x45 (2 ks)+dtto Br postř.18x33

2013-10-26

XIII.všesokolský slet v Praze 2000, Al 30mm

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

10 let jub.II.veř.cvičení DTJ.Šiřejovice 30.5.1937-Cvičenec. Bk 62x35

2013-10-26

Běh P.V.V. "Napříč Prahou" 25.XI.1927, Br 22x38mm s raž.ouš.

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 110,-

2013-10-26

Č.Ú.J.V. 1883. Br 40x42mm, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-

2013-10-26

Plzeň Karlov, I.D.K.C.516 km 1923. Ag 36x50mm na závěsu se zav.špendl.-27,1g, punc

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2013-10-26

Prebory ČSR v jazde na lyžiach a boboch, Vys.Tatry 1953, Br 36x47

2013-10-26

Závody turistů 20 km - D.K.C.Plzeň 1923 - Žena s kolem, opis. Br 67x67 na závěsu s rudou stuhou

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 440,-

2013-10-26

Fotbal - Sparta, mistr ligy 09-10, Bk29x27mm s puzetou

2013-10-26

Tyršův odzn.zdatnosti. Ag 36x50mm na závěsu, špendl.-27,1g, punc

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Tyršův odznak zdatnosti, Br 43x47mm se šroubem a maticí + dekret

2013-10-26

Odznak zdatnosti dospělých PPOV-II.s, Br 36x29mm se šroub.a mat.

2013-10-26

Přebor kraje Ústí n.L.1958 - Atlet protrhává cíl.pásku, opis. Cu 60x63

2013-10-26

Mistrovství ČR v pozemním hokeji 2006. Zlatá med.pro mladší žáky. Znak ČR, opis. Žk 70mm s pův.ouškem

2013-10-26

Oblastní přebor v pozemním hokeji Praha 2005. Bronz.med. pro mladší žáky - Znak Prahy, opis. Lehký kov bronz.patin.70mm s pův.ouškem

2013-10-26

Mistrovství České republiky v pozemním hokeji 2010. Přípravka. Zlatá medaile. Znak ČR, opis. Lehký kov zlatě.elox.70mm s pův.ouškem

2013-10-26

Pozemní hokej Kbely. Lehký kov50mm zlatě elox.s pův.ouškem

2013-10-26

Mistrovství ČR 2006. Mladší žáci

2013-10-26

Modrá stuha Vltavy 1953, NN, JS - Plachetnice. Mosaz 52x73mm

2013-10-26

I.celost.spartakiáda 1955. Za zásluhy - Cvičenec s lip.ratolestí, vlajky, hvězda, opis, nápis. Žk 30x41mm + smalt, v etuji s uděl.dekretem

2013-10-26

A.I.T - Žk 70mm

2013-10-26

Městský výbor pro těl.výchovu a sport v Praze. Přeborník - Uprostřed na skleněné rudé hvězdě běžec, opis, nápis. Bk70 v etuji se znak.Prahy

2013-10-26

Medailon sportovce s vavř.věncem na mramor.podstavci. Výška 115

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

2013-10-26

Sportovní odznaky (BPPOV, ČSTV ….) 10 kusů

2013-10-26

OH Mexiko + OH Albertville ´92 + OH Nagano 1998 + Sapporo ´72 + Grenoble ´68 (2x) +70 let ČSOV 7 kusů

2013-10-26

Při príležitosti výstavby kostola vo Svite R.P.1990-91 - Kostel, opis, 2 řád.nápis, sign.HŠ/Sv.Jozef, opis. Br 60mm, stř.patin., v etuji