Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 25. dubna 2015

2015-04-25

Pamětní medaile 20. výročí vítězství ve Velké občanské válce 1965

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Pamětní medaile 60. výročí Ozbrojených sil SSSR 1978

2015-04-25

Pamětní medaile 70. výročí Ozbrojených sil SSSR 1988

2015-04-25

Pamětní medaile Za dobytí Berlína 2.5.1945, zlacený br., pozdější ražba

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Vojenský výkonnostní odznak "Tankista 3. třídy", špendlík

2015-04-25

Odznak absolventa Vojenské akademie Dzeržinského, tombak, smalt, šroub

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 220,-

2015-04-25

Výkonnostní armádní odznak mistrovské třídy pro velitele tanku, smalt, šroub

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Kolekce 5 kusů pamětních medailí SSSR : zlacený Br, v etuji s názvem "Nikdy nezapomeneme" : 1.Mohyla slávy, o 34, 2. I.F.Gastelo/Cena života,o34 3. Památník vítězství v Minsku, o 45, 4. Brestská pevnost, o 34, 5. Chatyň, o 34, výroba Minsk, výrobní závod V.I.Lenina

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

2015-04-25

Odznak "Sovětský pohraničník", zlacený, závěs se špendlíkem

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Odznak "50 let Krasnodarské letecké učiliště", zlacený, závěs se špendlíkem

2015-04-25

vyjmuto

Vyvolávací cena: 0,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Výkonnostní atletické odznaky, kolem r. 1950, smalt, šroub, 3 ks

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Odznak "Švédského svazu orientačních běhů", pozl.Ag, punc, zn.výrobce, šp.

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Odznak "Švédského královského zemského spolku ....... Stockholm", Ag, smalt, jehla, punc, značka výrobce, kolem r. 1900

2015-04-25

Odznak Zimních lyžařských sportů, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Řád Nishan al Iftikhar, 3. třída, Ag, smalt, nošený

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5200,-

2015-04-25

Kapesní hodinky důstojníků armády USA, s řetízkem, silně pozlacené, se starým státním znakem (orlem), vyrobené v Japonsku, funkční

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 460,-

2015-04-25

Pam.med."125 let Sochy Svobody",o40,pozl.Cu,vyd.9999 ks,proof,cert.,krab.

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Odznak Správce lesů USA, pozlacený, smalt, ouško, značka výr.Benz N.Y.

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Pam. odznak "Přistání prvních kosmonautů na Měsíci - Apollo 11, 1969, zapichovací barevná placka s portréty kosmonautů o 44 s modrou stuhou

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Hvězda The 1939 -1945, původní ražba z r. 1945

2015-04-25

Kříž Britského Červeného kříže "The British Red Cross Society" se štítkem "Proficiency in Red Cross Nursing" (opatrovatelka), br, smalt, stuha, závěs

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2015-04-25

Kříž Britského Červeného kříže "The British Red Cross Society" se štítkem "Proficiency in Red Cross First - Aid" (první pomoc), br, smalt, stuha, závěs, na rev. udělení "R. Paterson"

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Medaile Britského Červeného kříže "Společnosti pro vojenskou službu 1914 - 1918", na rev. opis ve třech řádcích "INTER/ARMA/CARITAS", bronz, o 32, na původní bílé stuze

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 2000,-

2015-04-25

Památník národního písemnictví, Hálek Vítězslav, 100.výr.nar.1974 Poprsí zleva/lví hlava, část tlapy na hřbetu knihy, sign., Br35

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Mladá Boleslav, 1000.výročí založení města, 1974 - Továr.objekty, hrad, zn.Škodovky, sign./znak města, opis. Br70

Vyvolávací cena: 25,- CZK - Vydraženo: 25,-

2015-04-25

Znojmo, muzeum, 1968-Radnič.věž, rotunda, kostel, opis, sign./ socha Madony v gotickém ostění, keramika, opis, Br35 patin.

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 35,-

2015-04-25

700 let města Rožňava - Budova radnice, nápis/znak města, sign. Br62x83, vada mat.

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Smolík Josef, vydala ČNS Praha 1982 - Popr.zpředu, 2 řád.nápis/Pražský groš, pět kroužků, 2 řád.nápis, sign., Br60, BK.1/22 - 400ks

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Beer Alois (1833-1897), 1983 - Poprsí zpředu, postavičky / hořící svíce, opis, sign., Br60 - 220ks, BK.14/6

2015-04-25

Dakon Krnov, BL, JS - Opis, sign., Br60 stř.patinována

2015-04-25

Nitra-Mikulčice, kongres UNESCO, 1985, JS - Dvě styliz.sedící postavy, písmo, sign., Br70

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

2015-04-25

Ministerstvo vnitřního obchodu. Odborový svaz prac.obchodu. 20 let social.obchodu, Br40x56, měď.patin.

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 10,-

2015-04-25

Gottwald Klement, 1971 - Poprsí zprava, opis/na prolamovaném plastickém pozadí 4 řád.nápis, sign., Br50

2015-04-25

30 let Čs.vědeckotechnické společnosti, BL (1985) - Symbolické znázornění pokroku, nápis, sign./4 řád.nápis. Br59 v etuji s uděl.dekr.pro Krejčovou Ivanu

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: 15,-

2015-04-25

Zach Jan, 250.výr.narození 1949 - Poprsí zpředu, letopočty, opis/dva erby na mladém doubku, opis, sign., Al 40 patin.

Vyvolávací cena: 35,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Chemoprojekt, 25 let projektování, BL (1975) - Atom, logo, 10 řád.nápis/ potrubí chem.továrny, názvy měst. Br70 + dtto Bk70 2 kusy

2015-04-25

Chemoprojekt, 25 let projektování, BL (1975) - Atom, logo, 10 řád.nápis/ potrubí chem.továrny, názvy měst. Br70

2015-04-25

Pamětní medaile k 30.výr.osvobození Československa, Br30 v etuji

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

25 let Potrubí Praha, 1951-1976, NN - Logo Potrubí, opis/styliz.historické budovy, opis. Žk62 + Pracovník n.p.Potrubí Praha plynovodu Sojuz-SSSR, 1977-1978, Žk56 2

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

The inheritance and the future of old Prague, Helsinki 1976, NN, JS Znak Prahy, histor.budovy. Litý Zn ?? 82 + Znojmo, BL - Hist.budovy, vlajky ČSSR a SSSR, opis/znak města. Žk60 v etuji 2 kusy

2015-04-25

FSM - IXe congres syndical mondial Prague 1978 - Styliz.historické pražské stavby, franc.opis/ruce držící zeměkoule, franc.opis, Br70x70 v původní etuji + odznak Žk34x11 se zav.špendl.

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 32,-

2015-04-25

700 let České Třebové, 1278-1978, JS Znak města, styliz.stavby, opis, sign.Stalin. Br50 s pův.raž.ouškem

2015-04-25

20 let Státní meliorační správy Praha, 1970-1990, NN, Br60

2015-04-25

Svaz československo-sovětského přátelství. Žk na 30x30 na závěsu

2015-04-25

Československý rozhlas, 25 let rozhlasového pořadu Pozor, zákruta!, Česká státní pojišťovna, za jistotu za volantem. Br50

2015-04-25

Parašutistický odznak Mnich 1950, Br19x29, jehlice, Krubl.34.5.8 + II.letní spartakiáda spřátel.armád ČSSR 1962, Br plech 20x30, smalt, jehla + II.letní spartakiáda spřátel.armád ČSSR 1962, Br plech 20x30, jehla

2015-04-25

Za účast na vojenské přehlídce k výročí osvobození sovět.armádou, 1945-1970. Br27x35, jehla

2015-04-25

Voj.stavby.Zasloužilý pracovník. Br41 na závěsu se špendl.v etuji

2015-04-25

Vzorný voják, Žk 33x40mm se šroubem a maticí, Krubl.25.3.4