Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 25. dubna 2015

2015-04-25

Pražská tělocvičná jednota Sokol 1862-2002. Br27 s jehlicí, dr.skvrnky

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

S.K.Slavia. II. místo na 25 km 4,5,1910 - Sportovec, sign.Lauer a Nürnberg. Cu33x33 s pův.ouškem (1/1) + S.K.Slavia. II.místo na 2 km chůze 12.6.1910- Běžící sportovec, sign., Br38 s pův.ouš.(2/2)

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

I. Místo štafeta I.M.A.Z S.K.Jičín 1914 - Poprsí sportovce/písmo. Br osmihran 34x34 s pův.ouškem

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2015-04-25

Skok vysoký, JS, na reversu doryto "I./22.V.1941", Br47x37 (K.Otáhal) + IV.veřej.cvičení 14.okr.v Praze VIII 28.5.1922. Br plech 17x24 s jehl., dr.kor.

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

II. Skok daleký, S.K.Dvůr Král. 1925, NN, JS . Vavř.ratolest, 4 řád.nápis.

2015-04-25

II. 100y, S.K.Dvůr Král. 1925, NN, JS . Vavř.ratolest, 4 řád.nápis. Br59x38 v pův.pouzdru

2015-04-25

III.ženské světové hry Praha 1930, NN - Běžící atletka s vavř.ratolestí, 2 řád. nápis/4 řád.nápis. Br70x67 zlacen, v pův.etuji

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Dorost do 18 let. Klubový pětiboj Bohemia 1944, II.cena. Medailon z Bk47 na mramor podstavci. DRAŽBA JEN NA SÁLE !!!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

II.kolo ASH 1953 - I.cena, JS - Dva běžci, sign.M.Kužel - Bk52x60 v původní etuji s vavřínovou ratolestí a se štítkem

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Přebor kraje Ústí n.L.1958 - Atlet protrhává cílovou pásku, opis. Cu60x63

2015-04-25

S.K.Náchod, I.místo, vrh diskem - polopostava sportovce s vavř.ratolestí. Br48 na dřevěném stojánku a s mosaz.štítkem

2015-04-25

XII.ME v atletice Praha 1978 - Styliz.diskař, písmo/historické stavby, opis, sign.V.Housa V. S.Bursík, Br50

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Sportovní plaketa - Šest atletů protíná cílovou pásku, sign., Bk60x60 v etuji

2015-04-25

II.čs.velosalon ´64 - Styliz.cyklista, vroč., 3 řád.nápis. Br45x31 se zav.špendl., s červenou stuhou a závěsem + Cyklistická medaile , NN, BL, JS - Cyklista. Br58 na dřevěné podložce

2015-04-25

30.ročník cyklistic.závodu WBP, 1977 - Žk 40x33mm se zavír.špendl.

2015-04-25

2015-04-25

Sign.MJ - Bohemians Praha, 90.výročí založení 1887/1977 - Klokan, opis, letopočty/anatomie člověka podle L. da Vinchi. Al 95 bronzově patinován

2015-04-25

John Cup 2012. Nejlepší golman. Bk 85x115x45

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Nejlepší střelkyně FK Dukla Praha 2011/2012 pro Evu Podroužkovou,16 gólů. Kopačka, míč. Žk78x76

2015-04-25

Týden golfu II.místo Bechyně 2003,Medailon s postavou golfisty Žk50 na mramor.podložce

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Házenkář.mezinár.liga. Utkání hvězd, Karviná 18.12.2002, Br50 v pův.etuji

2015-04-25

Sportovní plaketa - Tři košíkáři pod košem, sign.W, Bk40x65 v etuji

2015-04-25

Český kuželkářský svaz. Oblastní přebor 1992. Br41 zlac.na závěsu s červenou stuhou

2015-04-25

Mistrovství světa v ledním hokeji Praha 1978, Žk28x37 na řetízku

2015-04-25

Přebory ČSR v jízdě na lyžích a bobech Vysoké Tatry 1953, NN Bobisté, opis/lyžař, opis. Br36x49 s pův.raž.ouškem

2015-04-25

DSO Tatran 1954. Lyžařské přebory. Br26x28 se zavír.špendl.

2015-04-25

I.celostátní spartakiáda 1955 - Sportovec s vavř.ratolestí, vlajky, opis. Odznak Bk28x37 se zav.špendl. (1/-)+ II.československé sportovní hry 1967- I.místo v celostátním finále, NN. Br53x60 zlat.s pův.ouškem (0/0) , 2 kusy

2015-04-25

Postava sportovce a lipová ratolest na podložce se štítkem "IV.cena Pohár LOK.Vršovice, St.tenis 1969

2015-04-25

Otáhal K. - II.cena Českého Slova pro bleskový šachový turnaj 28.října 1939 Antické trojspřeží doleva, nápis, sign./v5 řád.nápis. Br64x46 v etuji

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: 250,-

2015-04-25

Stehlík J. - Pražská župa Ú.J.Č.Š., Mistrovství Praha 1941, hlavní "A". Br40x60 v pův.etuji

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2015-04-25

Dorostenecký přeborník 1962. Tenis . Čtyřhra dorostenců - I.místo 1962 Br50 zlac.se stuhou v etuji s uděl.mosaz.štítkem

2015-04-25

Volejbalista na nerez plechu s nápisem "Mistr dvojic 1941 S.K.Pragobanky", to vše lakovaném dřevu s ouškem pro zavěšení

2015-04-25

Federace dělnických tělovýchovných jednot čs. Praha 1923. Kulturní výstava. Br plech 36x49 se zavír.špendlíkem + Odznak Za zásluhy ČSTV, Žk20x25 se zavír.špendlíkem, v etuji, s udělovacím dekretem pro Ing.Oldřicha Hulce TJ Slavia IPS Praha v r.1976, 2 kusy

2015-04-25

ČSTV Praha, přeborník 1960, NN, JS - Ruka s vavř.kyticí, opis, vroč./na rubu číslo medaile 1567. Bk60 (1/-) + Přeborník MV ČSTV Praha 1987, JS - Znak Prahy, písmo, sign. Housa. Br30x42 s červenožlutou stuhou (0/-0) + Tenis, BL, JS, NN . Tenista, Br plech 60 (1/-), 3 kusy

2015-04-25

Za budování sjednocené tělovýchovy, 1948-1968, Br27 se závěsem, stuha (1/1/1) + Za zásluhy o rozvoj těl.výchovy v okrese Žiar n.Hronom, NN, BL - 3 sportovci, znak ČSTV, opis. Br60 v etuji (1/-) + A.I.T. - Žk70 (0/-) 3 kusy A.I.T - Žk 70mm

2015-04-25

Grand Prix Brno 1969, Žk 30mm, smalt, jehlice + MSA ČSSR Liberec 1971, odznak Žk 20x25mm, špendlík + Zlatá přílba Pardubice, Žk12x18, jehla + Za zdatnost - Polopost.sportovce se zdviž.paží, Br15x19 s jehl. + Mistrovský odznak, Al 39x47 se zavír.špendlíkem, zlatě patin. + Mistrovství ČSSR Most - Závodní automobil, opis.Odznak Žk16, jehla, 6 kusů

2015-04-25

Mistrovství ČSSR v DZBZ (Dukelský závod branné zdatnosti) Mladá Boleslav 1975, Žk30 na závěsu se zavír.špendlíkem

2015-04-25

40 let sjednocení tělesné výchovy, 1948-1988, NN, JS Br60 v etuji s udělovacím dekretem Karlu Rubešovi

2015-04-25

Český svaz tělesné výchovy. Medaile za práci ve prospěch tělovýchovy a sportu uděluje Výkonný výbor ČSTV za celoživotní práci a výjimečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu. Br60 v pův.etuji s uděl.štítkem pro Miroslava Tauchmanna - 2006

2015-04-25

Dívky 16-17 let II.cena DZ BZ 53 - Medaile J.Fučíka od Bergmana Br50 v etuji s mosaz.štítkem

2015-04-25

Sportovní plaketa, JS, BL - Mužská postava s vavř.ratolestí protrhává pásku, sign., Bk 38x53 v etuji

Vyvolávací cena: 75,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Andreas Zoerardus (Sv.Svorad Ondřej), patron nitranské diecéze a 900.výr.zal.Benediktského kláštera, 1083-1983 - Postavy dvou světců, 8 řád.lat.nápis, sign.Kožuch/klášter, 3 řád.lat.nápis. Br70 stř.patin

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 110,-

2015-04-25

Pri príležitosti výstavby kostola vo Svite R.P.1990-91 - Kostel, opis, 2 řád.nápis, sign.HŠ/Sv.Jozef, opis. Br60, stř.patin., v etuji + Jan Pavel II., Praha-Bratislava -Velehrad, 21.-22.IV.1990 - Poprsí zprava, opis, postavy světců, opis. Br22, 2 kusy

2015-04-25

Pražské Jezulátko. Zn plech 200x280. DRAŽBA JEN NA SÁLE !!!

2015-04-25

Všeobecný sjezd katolíků českoslov. Praha 1928. Odzn.Bk28x35 s jehlicí + Otevření Husova sboru ve Vysokém Mýtě 1937. Odzn.Br plech 31 s jehlicí + SKM (Sdružení katolické mládeže) - Polopostava sv.Václava zpředu Odznak Br13x18 se zav.špendl. Výrobce A.Louda Železný Brod 3 kusy

2015-04-25

A.Bočánek- Masaryk T.G. – 80 let života v práci pro národ 1850-1930 Poprsí zleva, kladivo, písmo, sign., Br32x31 se zav.špendlíkem a trikolorou

2015-04-25

Španiel O. - Masaryk T.G. – 85.výr.narození 1935 Poprsí vpravo, opis, sign./7 řád.nápis. Br60 v etuji, Floss 45a,

2015-04-25

Šimonovský Bedřich - Masaryk T.G., BL (cca 1919), JS. Popr.zleva, opis, dělený stát.znak, 4 řád.nápis, litá Zn120x95 patin., hr.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

2015-04-25

T.G.Masaryk 1850-1937 Talíř, osmiúhelník 20 cm. DRAŽBA JEN NA SÁLE !!

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-04-25

Paša J. - Masaryk T.G., BL, JS - Hlava vlevo, nápis, sign., litá Bk132x200 + Beneš Edvard, BL, JS - Hlava vpravo, nápis, sign., litá Bk132x200 2 kusy

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-