Aurea Numismatika 9. eaukce 4. 12. 2016

AR Medaile b.l. (Loos, cca 18. stol.) - Kristus křtící klečící postavu, opis / Stojící postava, opis, nápis. Nepunc. Ag 42 mm (25,99 g) 6858. Náboženské a církevní medaile

2016-12-04

AR Medaile b.l. (Loos, cca 18. stol.) - Kristus křtící klečící postavu, opis / Stojící postava, opis, nápis. Nepunc. Ag 42 mm (25,99 g) 6858. Náboženské a církevní medaile Aurea Numismatika 9. eaukce 4. 12. 2016 6858

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK