Aurea Numismatika 85. aukce 2. 12. 2017

Řád Velké vlastenecké války, I. stupeň, typ 3, číslo 297937 (1964 - 1965), zlato, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3224. Rusko - SSSR

Řád Velké vlastenecké války, I. stupeň, typ 3, číslo 297937 (1964 - 1965), zlato, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3224. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 85. aukce 2. 12. 2017 3224

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK