Aurea Numismatika 85. aukce 2. 12. 2017

Stříbrná dóza na šňupací tabák, 19. století, technika niello (Tula), 58x34x18 mm (53,45 g), na víčku a na dně puncováno puncem, "84" a výrobcem "NM", viz Psotnikov-Losev 1996, jako 2107 3222. Rusko, Různé

Stříbrná dóza na šňupací tabák, 19. století, technika niello (Tula), 58x34x18 mm (53,45 g), na víčku a na dně puncováno puncem, "84" a výrobcem "NM", viz Psotnikov-Losev 1996, jako 2107 3222. Rusko, Různé Aurea Numismatika 85. aukce 2. 12. 2017 3222

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 13 000 CZK CZK