Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017

84. aukce

50 Francs b.l. (1950-60), Pick.25 2701. Saint Pierre et Miquelon Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2701

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

84. aukce

100 Francs b.l. (1950-60), Pick.26, špendlíkové dírky 2702. Saint Pierre et Miquelon Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2702

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

84. aukce

500 Riyals 1983, Pick.26 2703. Saudská Arábie - Saudi Arabia Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2703

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

84. aukce

1, 5, 10(2x), 20, 50, 100 Riyals 1977~2000, Pick.16, 18, 22~25, 27 7 ks 2704. Saudská Arábie - Saudi Arabia Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2704

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

84. aukce

5, 10, 50, 100 Riyals 2007, Pick.32a, 33a, 35a, 36a 4 ks 2705. Saudská Arábie - Saudi Arabia Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2705

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

84. aukce

5 Lir 28. 11. 1944, Bar.S112, Pick.R19, Ro.620 2706. Slovinsko - Spořitelna ljubljaňského kraje (Laibach) Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2706

84. aukce

1000 Lir 14. 9. 1944, Bar.S117, Pick.R24, Ro.615, trhlinka 3 mm, flíček 2707. Slovinsko - Spořitelna ljubljaňského kraje (Laibach) Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2707

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

84. aukce

5 Dollars 1. 2. 1901, Pick.3, lokální poškození v okraji čistě opravená RR! 2708. Straits Settlements Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2708

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

84. aukce

10 Cents 10. 6. 1919, Pick.6c, mimořádná zachovalost 2709. Straits Settlements Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2709

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

84. aukce

25 Pesetas 1884, dobový zachycený padělek, 1x razítko FALSO na Rv., 1x natrž. 10 mm, Pick.24x, vzácná 2710. Španělsko Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2710

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

84. aukce

Kypr, Ortaköy, Kostel Agios Fokas, 10 Para b.d. (ca. 1877) 2711. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2711

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

84. aukce

Řecko, Makrochori, Kostel Agios Georgios, 10 Para 1877 2712. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2712

Vyvolávací cena: 10 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

84. aukce

Turecko, Besiktas (Diplokionion), Kostel Sv. Marie, 20 Para b.d. (ca. 1877) 2713. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2713

84. aukce

Turecko, Silivri, Silivrijský kostel, 20 Para b.d. (ca. 1877) 2714. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2714

Vyvolávací cena: 9 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

84. aukce

Turecko, Kontoskalion (přístav Julian), dnes součást Istanbulu, Kostel Panagia Elpis 20 Para b.d. (ca. 1877) 2715. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2715

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

84. aukce

Turecko, Tataolion, dnes součást Istanbulu, Kostel Agios Dimitros a Agios Athanasios, 10 Para b.d. (ca. 1877) 2716. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2716

84. aukce

Turecko, blíže neurčené, Chrám Tis Agias Paraskeis, 20 Para b.d. (ca. 1877) 2717. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2717

84. aukce

Turecko, Konstantinopol, Üsküdar armenian school, 20 Para 1877, kat. Dönmez OP-1 2718. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2718

84. aukce

Turecko, Besiktas, Kostel Besiktas, 10 Para b.d. (ca. 1877), Dönmez EKP-2 2719. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2719

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

84. aukce

Turecko, blíže neurčené, 10 Para 1. 5. 1877 2720. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2720

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

84. aukce

Turecko, blíže neurčené, 20 Para b.d. (ca. 1877) 2721. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2721

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

84. aukce

Turecko, blíže neurčené, 20 Para b.d. (ca. 1877) 2722. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2722

84. aukce

Turecko, blíže neurčené, 5 Para 1. 1. 1877 2723. Turecko - nouzová platidla 19. století Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2723

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

84. aukce

500 Sum 1994(!!!), oboustranný zkušební nátisk dosud zcela neznámého vydání na papíře bez vodoznaku, kontrolní číslo HW 0000000, letopočet 1994 vpravo nahoře na Av. je vytištěn zlatou opticky proměnlivou barvou; dosud známé vydání z roku 1997 (Pick.81) má letopočet vytištěn běžnou zelenou barvou, drobný flíček na Rv., bezpochyby jedinečný a mimořádně vzácný exemplář 2724. Uzbekistán…

Vyvolávací cena: 20 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

84. aukce

20 Pounds 20. 11. 1930, Catterns, padělek Sachsenhausen, Pick.330x, špendl. dírky 2725. Velká Británie Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2725

84. aukce

50 Pounds 15. 6. 1933, Catterns, padělek Sachsenhausen, Pick.331x 2726. Velká Británie Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2726

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

84. aukce

5 Pounds 26. 6. 1937, Peppiatt, padělek Sachsenhausen, Pick.335x, špendlíkové dírky 2727. Velká Británie Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2727

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

84. aukce

10 Pounds 19. 4. 1934, Peppiatt, padělek Sachsenhausen, Pick.336x 2728. Velká Británie Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2728

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 200 CZK CZK

84. aukce

POW Camp No. 11 (zajatecký tábor - 2. sv. válka), 3 Pence (1945), Camp.5015c, 1x natrž. 5 mm 2729. Velká Británie Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2729

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

84. aukce

POW Camp No. 11 (zajatecký tábor - 2. sv. válka), 6 Pence (1945), Camp.5016b 2730. Velká Británie Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2730

84. aukce

POW Camp No. 11 (zajatecký tábor - 2. sv. válka), 5 Shillings (1945), Camp.5020 2731. Velká Británie Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2731

84. aukce

Banco Comercial de Maracaibo, 100 Bolívares 1929, bankovní vzor, kontrolní číslo C 000000, přetisk SPECIMEN, motiv ženy s vavřínovým věncem byl použit pro nepřijatý návrh 5000 Koruny 2. emise (Aurea Numismatika - 84. aukce, pol. 2087), Pick.S179s, velmi vzácná RR! 2732. Venezuela Aurea Numismatika 84. aukce 2. 12. 2017 2732

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK