Řád Severní hvězdy, komandér velkokříže, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, neznačeno, nepuncováno 1713. Švédsko

Řád Severní hvězdy, komandér velkokříže, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, neznačeno, nepuncováno 1713. Švédsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1713

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK