Vojenský záslužný řád, 1. třída, udělován v době míru (bílý smalt), zlato, smalty neznačeno, nepuncováno 1712. Španělsko

Vojenský záslužný řád, 1. třída, udělován v době míru (bílý smalt), zlato, smalty neznačeno, nepuncováno 1712. Španělsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1712

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK