Řád rumunské koruny, II. typ (1932), V. třída, vydání Carol II., stříbro zlacené, smalty, značeno na kroužku 3385 a 45, puncováno 1708. Rumunsko

Řád rumunské koruny, II. typ (1932), V. třída, vydání Carol II., stříbro zlacené, smalty, značeno na kroužku 3385 a 45, puncováno 1708. Rumunsko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1708

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK