Řád Vítězného února, bez čísla, stříbro zlacené, neznačeno, puncováno "900", VM.58, malá stužka, pův. etue 1629. Československo

Řád Vítězného února, bez čísla, stříbro zlacené, neznačeno, puncováno "900", VM.58, malá stužka, pův. etue 1629. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1629

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK