Řád rudé hvězdy, I. vydání, číslo 482, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.42-I, pův. etue 1628. Československo

Řád rudé hvězdy, I. vydání, číslo 482, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.42-I, pův. etue 1628. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1628

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK