Medaile Jana Evangelisty Purkyně, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a"900", VM.39, etue 1623. Československo

Medaile Jana Evangelisty Purkyně, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a"900", VM.39, etue 1623. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1623

Vyvolávací cena: 14 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK