Vyznamenání Za statečnost, I. vydání, stříbro, číslo 14, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "987", VM.35-I 1620. Československo

Vyznamenání Za statečnost, I. vydání, stříbro, číslo 14, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "987", VM.35-I 1620. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1620

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK