Řád republiky, III. vydání, bez čísla, stříbro zlacené, značeno "MK" ( Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM. - , Pulec.C3b, malá stužka, orig. neznačená etue 1618. Československo

Řád republiky, III. vydání, bez čísla, stříbro zlacené, značeno "MK" ( Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM. - , Pulec.C3b, malá stužka, orig. neznačená etue 1618. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1618

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK