Řád republiky, II. vydání, číslo 440, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "925" (na závěsu puncováno "900), VM.31-II, malá stužka, pův. etue předělaná z I. vydání 1617. Československo

Řád republiky, II. vydání, číslo 440, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "925" (na závěsu puncováno "900), VM.31-II, malá stužka, pův. etue předělaná z I. vydání 1617. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1617

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK