Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, II. vydání, číslo 218, zlato, značeno "UŘ 2" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "750", VM.29-II, pův. etue bez zlatého tisku 1616. Československo

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, II. vydání, číslo 218, zlato, značeno "UŘ 2" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "750", VM.29-II, pův. etue bez zlatého tisku 1616. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1616

Vyvolávací cena: 50 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK