Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", VM.28-I, stužka s miniaturou, klopová miniatura, špendlíková miniatura, orig. etue 1615. Československo

Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", VM.28-I, stužka s miniaturou, klopová miniatura, špendlíková miniatura, orig. etue 1615. Československo Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1615

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK