Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I., 3x udělená, stříbro, signováno LEISEK, puncováno "A", Marko.230a 1539. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I., 3x udělená, stříbro, signováno LEISEK, puncováno "A", Marko.230a 1539. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1539

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK