Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VII. vydání 1866 - 1914, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, puncováno "A", 31 mm, Marko.228b 1537. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VII. vydání 1866 - 1914, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, puncováno "A", 31 mm, Marko.228b 1537. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1537

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK