Medaile za statečnost, zlatá medaile, V. vydání 1849 - 1859, František Josef I., zlato, nesignováno, nepuncováno, Marko.220 (27,99 g), velmi vzácná 1535. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, zlatá medaile, V. vydání 1849 - 1859, František Josef I., zlato, nesignováno, nepuncováno, Marko.220 (27,99 g), velmi vzácná 1535. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1535

Vyvolávací cena: 120 000 CZK CZK - Vydraženo: 100 000 CZK CZK