Válečný kříž za civilní zásluhy, IV. třída, bronz zlacený, neznačeno, Marko.154 1528. Rakousko - Uhersko

Válečný kříž za civilní zásluhy, IV. třída, bronz zlacený, neznačeno, Marko.154 1528. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1528

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK