Válečný kříž za civilní zásluhy, I. třída, stříbro zlacené, smalty, 3x značeno "WW" (Wiener Werkstätte), 3x "AA", Marko.151, velmi vzácné 1525. Rakousko - Uhersko

Válečný kříž za civilní zásluhy, I. třída, stříbro zlacené, smalty, 3x značeno "WW" (Wiener Werkstätte), 3x "AA", Marko.151, velmi vzácné 1525. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1525

Vyvolávací cena: 75 000 CZK CZK - Vydraženo: 70 000 CZK CZK