Záslužný kříž, stříbrný s korunou na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X, puncováno, Marko.140c 1523. Rakousko - Uhersko

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X, puncováno, Marko.140c 1523. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1523

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK