Záslužný kříž pro vojenské duchovní, kříž II. třídy, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.125a 1514. Rakousko - Uhersko

Záslužný kříž pro vojenské duchovní, kříž II. třídy, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.125a 1514. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1514

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK