Řád Františka Josefa, rytířský kříž, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., punc "*", Marko.098e 1512. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., punc "*", Marko.098e 1512. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1512

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK