Řád Františka Josefa, důstojnický kříž, zlato, smalty, značeno VINC. MAYER´S SÖHNE WIEN a "VM", puncováno na jehle 2x "A" , Marko.093a 1509. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, důstojnický kříž, zlato, smalty, značeno VINC. MAYER´S SÖHNE WIEN a "VM", puncováno na jehle 2x "A" , Marko.093a 1509. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1509

Vyvolávací cena: 80 000 CZK CZK - Vydraženo: 70 000 CZK CZK