Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací, rudolfovou korunou, meči a malou dekorací II. třídy, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.074g+K17 1507. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací, rudolfovou korunou, meči a malou dekorací II. třídy, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.074g+K17 1507. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1507

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK