Leopoldův řád, rytířský kříž, stříbro, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno puncem a 2x "A", Marko.051c 1502. Rakousko - Uhersko

Leopoldův řád, rytířský kříž, stříbro, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno puncem a 2x "A", Marko.051c 1502. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 83. aukce 2. 12. 2017 1502

Vyvolávací cena: 42 000 CZK CZK - Vydraženo: 36 000 CZK CZK