Aurea Numismatika 81. aukce 20. 5. 2017

Odznak za dokončení třetího okruhu Moskevského metra, číslo 20092, stříbro, smalty, značeno "MD", nepuncováno, Avers8.463 4340. Rusko - SSSR

2017-05-20

Odznak za dokončení třetího okruhu Moskevského metra, číslo 20092, stříbro, smalty, značeno "MD", nepuncováno, Avers8.463 4340. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 81. aukce 20. 5. 2017 4340

Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK