Aurea Numismatika 81. aukce 20. 5. 2017

Řád Říjnové revoluce, typ 2, číslo 81853 (1976 - 1980), stříbro, zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 4337. Rusko - SSSR

2017-05-20

Řád Říjnové revoluce, typ 2, číslo 81853 (1976 - 1980), stříbro, zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 4337. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 81. aukce 20. 5. 2017 4337

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK