Aurea Numismatika 81. aukce 20. 5. 2017

Tabatěrka na cigarety s křížem ROVS v Československu 1929 (Russkij obšče-voinskij sojuz) a iniciálami, stříbro gravírované, 0,900, 75x95 mm (102,18 g), značeno "FS", puncováno, uvnitř zlaceno, vyryto "Vánoce 1930 / S Novym godom / Praga" 4336. Rusko, Bělogvardějci

2017-05-20

Tabatěrka na cigarety s křížem ROVS v Československu 1929 (Russkij obšče-voinskij sojuz) a iniciálami, stříbro gravírované, 0,900, 75x95 mm (102,18 g), značeno "FS", puncováno, uvnitř zlaceno, vyryto "Vánoce 1930 / S Novym godom / Praga" 4336. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 81. aukce 20. 5. 2017 4336

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK