Aurea Numismatika 81. aukce 20. 5. 2017

Zlatý náramek s nápisem azbukou "Da chraniť těbja Bog", značeno "VM", puncováno "56 AA", Au 0,583, 66x59x16mm (23,85 g) 4334. Rusko, Různé

2017-05-20

Zlatý náramek s nápisem azbukou "Da chraniť těbja Bog", značeno "VM", puncováno "56 AA", Au 0,583, 66x59x16mm (23,85 g) 4334. Rusko, Různé Aurea Numismatika 81. aukce 20. 5. 2017 4334

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK