Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016

Medaile Za změnu nečernozemě RSFSR, bronz 2951. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2951

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Jubilejní medaile XX let RKKA, typ 4 (od roku 1943), stříbro, smalty, neznačeno 2952. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2952

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Odznak 20 let vojenského pěveckého sboru 1929 - 1949, stříbro, značeno nečitelně, puncováno "875" 2953. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2953

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

Odznak NKVD (Narodnyj komissariat vnutrennich děl - Lidový komisariát pro vnitřní záležitosti), číslo 4501, zlacený a stříbřený bronz, chybí matice 2954. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2954

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

Patriotický odznak ruských kozáků v emigraci 1917 - 1921, 1941 - 1945, bronz, smalty, neznačeno, 20,5 x 20,5 mm, chybí matice 2955. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2955