Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016

Řád Znamení cti, typ 5, číslo 95486 (1945 - 1947), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2940. Rusko - SSSR

Řád Znamení cti, typ 5, číslo 95486 (1945 - 1947), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2940. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2940

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK