Aurea Numismatika 71. aukce 21. 5. 2016

Dareikos, 5. stol. př. Kr., Klečící král s oštěpem a šípem zprava / Obdélníkový punc, BMC tab.25,13, Sunrice.24 (8,32 g)_R! ex Gorny & Mosch Giessener Münzhandlung, Aukce 233, München 6. 10. 2015, pol. 1760 2111. Achamedidské království

Dareikos, 5. stol. př. Kr., Klečící král s oštěpem a šípem zprava / Obdélníkový punc, BMC tab.25,13, Sunrice.24 (8,32 g)_R! ex Gorny & Mosch Giessener Münzhandlung, Aukce 233, München 6. 10. 2015, pol. 1760 2111. Achamedidské království Aurea Numismatika 71. aukce 21. 5. 2016 2111

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 50 000 CZK CZK