Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

Mincovní závaží lotové cca 1850, obal a 3 misky, 2, 4 a 16 lotů, značeno COTTBUS, a kontrolními puncy, průměr 53 mm, výška 45 mm 1142. Různé

Mincovní závaží lotové cca 1850, obal a 3 misky, 2, 4 a 16 lotů, značeno COTTBUS, a kontrolními puncy, průměr 53 mm, výška 45 mm 1142. Různé Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1142

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK